Igor Kryszyłowicz: "Gwiazdy w cyrku" to jakiś obłęd

Już za miesiąc wielka premiera nowego show na antenie Polsatu "Gwiazdy w cyrku" . Według nieoficjalnych informacji weźmie w nim udział 10 gwiazd. Popularny choreograf Igor Kryszyłowicz jest przekonany, że udział w tym programie to szaleństwo! Dlaczego?

Igor Kryszyłowicz juror show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" jest przekonany, że udział w nowym show "Gwiazdy w cyrku" wymaga od uczestników niesamowitej odwagi.
Kryszyłowicz ma w pamięci wciąż program o podobnej formule z Dwójki. Tam również gwiazdy występowały zamiast cyrkowców. Jeden z takich występów zakończył się dla Dariusza Szpakowskiego złamaną ręką.
To czyste szaleństwo. Nigdy nie zdecydowałbym się na coś podobnego i to za żadne pieniądze. Sądzę, że udział w tym programie wymaga nie lada sprawności i przede wszystkim odwagi. Nie wiem jaka będzie formuła tego show, ale zdecydowanie nie odważyłbym się na udział w nim. To przecież może zakończyć się kalectwem. - mówi Plotkowi Kryszłowicz.

Ciekawe co o tym wszystkim myśli Szymon Wydra, który zdecydował się jednak wystąpić w show.


Więcej o:
Komentarze (46)
Igor Kryszyłowicz: "Gwiazdy w cyrku" to jakiś obłęd
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ADMINIE! ustaw że jak ktoś wrzuci w nazwie link do jakiegoś bloga, to wpis wywala, ta takich pajaców mam alegrię...

  i na programy "jak oni sr..." :) z resztą, co to za "gwiazdy"? w światowej lidze by startu nie mieli, przynajmniej większość podrzędnych aktorzyn z kiepskich seriali.

 • Gość: Gość

  0

  przeciez wiekszosc polskich ''gwiazd''i tak pajacuje

 • Gość: Gość

  0

  znowu te same paszcze w tv

 • Gość: Gość

  0

  na www.cyrk-portal.pl dużo o tym piszą! wg.mnie super show się zapowiada

 • Gość: Gość

  0

  Czego to oni nie wymyślą. Żeby to coś mądrego zrobili to nie. Tylko głupoty im się czymają, a kase biorą no i ciekawe za co..........

 • Gość: Gość

  0

  debil i ma żółte zęby łełęęę

 • Gość: Gość

  0

  Ale lipa tylko wszędzie jakieś show!!! To Gwiazdy tańczą na lodzie , to śpiewają , to tańczą bez lodu hehe , a teraz jeszcze w cyrku .......... normalnie CYRK !!! ;P

 • Gość: Gość

  0

  Wydra się połaszczył na chwilę OBJAWIENIA antenowego, bo gość zupełnie jest niemedialny. Nigdzie go nie ma NUL ZERO NIC. Sam program to zapewne będzie kicha kolejna. Jak taniec na lodzie czy taniec z gwiazdami. Ponure nic.

 • Gość: Gość

  0

  Każdy występ jest ryzykiem.W "Jak oni śpiewają" też może wypaść szczęka z zawiasów przy śpiewaniu. Mój znajomy miał taki przypadek kilka lat temu, potrzebował interwencji lekarza, bo nie mógł zamknąć ust.Jak otworzył tak zostało. Do tej pory ma traumę i już nie śpiewa nawet "Sto lat" jubilatom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX