Doda zmienia image... "na Mandarynę"?!

Takiej Dody, czyli podobnej do Mandaryny, jeszcze świat nie widział. Od kilku tygodni Dorota Rabczewska ostro pracuje nad nowym klipem, do, uwaga, tanecznego kawałka! Mało tego. Reżyserką teledysku będzie... popularna menadżerka gwiazdy. Co o tym sądzisz - głosuj w sondażu Plotka!

 

Teraz Doda spędza większość czasu na planie teledysku, który ma pojawić się jeszcze w lutym. To drugi singiel Dody do kawałka "To jest to", który pochodzi, z jej solowej płyty. Dorota postanowiła zaskoczyć fanów. Najbliżsi znajomi twierdzą, że piosenka będzie w wersji tanecznej. Czyżby Rabczewska porzuciła rockowe image i zatęskniła za swojskimi rytmami Dance, które znakomicie sprawdzają się na imprezach. W przypadku Dody nic nie wydaje się niemożliwe. Doda idzie w ślady Mandaryny? Co Wy na to?

 

To nie koniec sensacji. Nieoficjalnie wiadomo, że reżyserią klipu ma zająć się manadżerka Dody, Maja Sablewska. Zapowiada się więc prawdziwa rewolucja, bo reżyseria klipów jest jej debiutem. Doda idzie w ślady Mandaryny? Co Wy na to?

 

 

Więcej o: