Kto zastąpił Dodę?

Doda jest tylko jedna, ale można ją zastąpić inną kobietą. Tak właśnie postanowił zrobić Tomek Lubert (ex-Virgin), który wrócił z nowym zespołem Video. Jak twierdzą znajomi muzyka, Lubert zaprosił do pracy nową wokalistkę! Kogo?

 

Tomek Lubert nie poddał się i po kilku miesiącach milczenia w końcu wrócił do pracy. Muzyk przez kilka miesięcy szukał nowych muzyków do formacji Video. To całkiem nowy zespół, który jak twierdzi Lubert, jest zupełnie inny od tego, co robił z Dodą w Virgin. Jego znajomi twierdzą, że muzyk nie chce, żeby jego zespół był kojarzony z burzliwą przeszłością zespołu Virgin. Dlatego na debiutanckiej płycie Video większość piosenek śpiewa wokalista. Ale nie wszystkie!

 

Przynajmniej jeden utwór ma zaśpiewać piosenkarka. Która? To pytanie zadają sobie wszyscy znajomi Luberta. Według nieoficjalnych informacji Lubert bardzo długo szukał nowej wokalistki, która może zastąpić Dodę Rabczewską. I znalazł. Plotek dowiedział się, że ma być nią... Ania Wyszkoni, była wokalistka zespołu "Łzy". Czy piosenkarka na dobre zwiąże się z formacją Luberta? Tego nie wiadomo, ale jak widać, nawet Dodę można zastąpić!