Kto zastąpił Dodę?

Doda jest tylko jedna, ale można ją zastąpić inną kobietą. Tak właśnie postanowił zrobić Tomek Lubert (ex-Virgin), który wrócił z nowym zespołem Video. Jak twierdzą znajomi muzyka, Lubert zaprosił do pracy nową wokalistkę! Kogo?

 

Tomek Lubert nie poddał się i po kilku miesiącach milczenia w końcu wrócił do pracy. Muzyk przez kilka miesięcy szukał nowych muzyków do formacji Video. To całkiem nowy zespół, który jak twierdzi Lubert, jest zupełnie inny od tego, co robił z Dodą w Virgin. Jego znajomi twierdzą, że muzyk nie chce, żeby jego zespół był kojarzony z burzliwą przeszłością zespołu Virgin. Dlatego na debiutanckiej płycie Video większość piosenek śpiewa wokalista. Ale nie wszystkie!

 

Przynajmniej jeden utwór ma zaśpiewać piosenkarka. Która? To pytanie zadają sobie wszyscy znajomi Luberta. Według nieoficjalnych informacji Lubert bardzo długo szukał nowej wokalistki, która może zastąpić Dodę Rabczewską. I znalazł. Plotek dowiedział się, że ma być nią... Ania Wyszkoni, była wokalistka zespołu "Łzy". Czy piosenkarka na dobre zwiąże się z formacją Luberta? Tego nie wiadomo, ale jak widać, nawet Dodę można zastąpić!

Więcej o:
Komentarze (140)
Kto zastąpił Dodę?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  I dobrze:)Bo Ania jest swietna:)I jest o wiele lepsza od doroty czy jak jej tam:p Buziam wszystkich fanow Ani:):*

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  doda jest do bani zastąpi ja EWA FARNA EWA WIERZE W CIEBIE

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  czemu tylkok gosc opisuje

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Dody nikt NIE zastąpi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1


  doda jest świrnięta!, kłuciła się z soletą jak jakaś 80 letnia babcia z kalkuty!! Głupi tekst żuciła w telewizi w programie "GWIAZDY TŃCZĄ NA LODZIE"- " ... a teraz nieć mnie sućhają wszystkie dzieci, bo będzie przemawiać ciocia dodzia ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  te lubert ale zajechałeś.:D hehehehehehehehehehehehehehehehehehegechACHAchachachacachachcvachachachacha

 • Gość: Gość

  0

  ania nie jest byla wokalistka lez jest nia nadal wy nie wiecie o co chodzi ona tlumaczyla sie w wywiadach i nie odchodi od lez!.

 • Gość: Gość

  0

  kto pisal ten tekst? kompletnie nieprzygotowany!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Co za debil pisał ten artykuł? Może najpierw potwierdźcie jakąś informacje i dopiero piszcie. Zresztą poziom tego całego portalu jest żałosny. A w ramach wyjaśnienia: Ania nie jest byłą wokalistą Łez, ale obecną. Ciężko, żeby była "byłą" jeśli wczoraj śpiewała na koncercie Łez i dziś też będzie. Ania nie zwiąże się z formacją Luberta, tylko wystąpi gościnnie w jednej z piosenek na płycie zespołu Video.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX