Żona Małaszyńskiego w "You Can Dance"?

Castingi do 2. edycji "You Can Dance" ruszyły pełną parą. Jak ustalił Plotek jest szansa, że jednym z nowych choreografów, którzy zajmą się młodymi tancerzami będzie żona Pawła Małaszyńskiego!

 


Tak jak zapowiadano TVN wystartował z castingami do 2. edycji "You Can Dance". W ławie sędziowskiej pozostanie, wbrew wcześniejszym spekulacjom Weronika Pazura, którą miała zastąpić Joanna Chitruszko, żona popularnego aktora Pawła Małaszyńskiego.


Prasa już od dawna spekulowała o tym, że żona aktora od kilku lat nie realizuje swojej największej życiowej pasji, którą jest taniec i dlatego miała dostać pracę przy "You Can Dance", jednak nie w roli jurora, a choreografa.

Żona Pawła Małaszyńskiego jest rzeczywiście bardzo cenionym choreografem i prowadziła już zajęcia z tańca, a nawet teatr. Od kilku lat jednak nie pracuje, dlatego praca przy You Can Dance w jakiś stopniu mogłaby jej to zrekompensować. Rzeczywiście słyszałam o tym, że Joasia ma pracować przy tym formacie. - opowiada dziennikarka TVN-u.

Chitruszko nie pojawiałaby się więc na wizji, ale z pewnością taka zmiana jest jej bardzo potrzebna. Paweł Małaszyński kilka lat temu przeniósł się z rodziną do Warszawy i od tego czasu jego żona zajmuje się ich synem Jeremiaszem oraz prowadzeniem domu. Nic dziwnego, że program "You Can Dance" może być dla niej życiową szansą!