Aneta Zając rozmawia sama ze sobą?

Polskie gwiazdy coraz bardziej nas zaskakują. Ale Aneta Zając znana z serialu "Pierwsza miłość" to przeszła już samą siebie. Aktorka musi być naprawdę spragniona popularności skoro jej oficjalny serwis internetowy składa się z dość oryginalnych wywiadów, które Aneta przeprowadza... sama ze sobą.

 

Trzeba przyznać, że Aneta Zając jest naprawdę wyjątkowa. Jeszcze żadna polska gwiazda nie stworzyła własnego serwisu w necie, który składa się wyłącznie z pytań i odpowiedzi. W dodatku aktorka sama sobie na nie odpowiada.

 

Trzeba przyznać, że Zając musi mieć dużo dystansu do samej siebie, żeby konstruować tak oryginalny serwis. Kto spodziewał się, że na witrynie znajdzie choćby zdjęcie aktorki, to jest w błędzie. Serwis Anety ma jednak wielką zaletę. Dzięki skłonnościom aktorki do uzewnętrzniania swoich poglądów możemy się dowiedzieć, czy Zając w końcu jest żoną Mikołaja Krawczyka .

Wychowywałam się w duchu wiary katolickiej, o sobie mogę powiedzieć, że jestem katoliczką ale regularnie do kościoła nie chodzę. Myślimy z Mikołajem o ślubie, ale daty jeszcze nie ustaliliśmy - pisze na swojej stronie Aneta.

Trudno się dziwić, że Aneta Zając do ślubu się nie spieszy, skoro ma być jedną z nowych uczestniczek show "Jak Oni Śpiewają" . Plotek ma nadzieję, że dzięki serwisowi Anetę wreszcie zauważą dziennikarze i będą zapraszać ją na wywiady. Plotek marzy o tym, żeby aktorkę zaprosił Kuba Wojewódzki. To by było coś!

Więcej o: