Ola Kwaśniewska wróci do TVN?

Miała robić wywiady do luksusowego magazynu "Viva" z wielkimi gwiazdami show-biznesu. A tymczasem nie pojawił się od kilku miesięcy nawet jeden jej krótki tekst. Ola Kwaśniewska została bez pracy. Czym więc naprawdę zajmuje się prezydentówna? Odwiedza TVN!

 

Gdzie jest Ola Kwaśniewska? Prezydentówna zapadła się pod ziemię. Ola nie pojawia się na bankietach i nie udziela się towarzysko. Wszyscy są bardzo zaniepokojeni tym, że Kwaśniewska nie pojawia się publicznie. Tymczasem nie potwierdziły się wcześniejsze plotki o tym, że Ola dostała pracę w "Vivie". Redakcja wcale nie zleca jej wywiadów.

 

Znajomi prezydentówny twierdzą, że plotkę o pracy dla dwutygodnika wypuścił ktoś z redakcji, bo dwa miesiące temu pojawił się w tej gazecie wywiad Oli z Jerzym Stuhrem. Ale na tym koniec współpracy. Ola od kilku miesięcy żyje wyłącznie z oszczędności i nie pracuje.

Ola wycofała się celowo z życia towarzyskiego. Chce zmienić swój wizerunek, bo w końcu od jakiegoś czasu cała Warszawa plotkuje o tym, że ona jest bardzo rozrywkowa, a przecież taki wizerunek nikogo nie zachęci do tego, żeby ją zatrudnić. - opowiada koleżanka Kwaśniewskiej.

Ola jest sprytna i dobrze wie, co robi. Jej znajomi wcale się nie martwią, bo prezydentówna zawsze spada na cztery łapy. Nieoficjalnie mówi się, że Kwaśniewska wróci na wiosnę do TVN. Potwierdzeniem tego może być choćby fakt, że widziano ją kilka dni temu w budynku stacji. Cóż Ola Kwaśniewska mogła tam tylko odwiedzać znajomych z dawnej redakcji, ale informacje, że przebojowa córka prezydenckiej pary wróci do TVN-u pojawiały się wcześniej. Dlatego ten scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny.

Więcej o:
Komentarze (296)
Ola Kwaśniewska wróci do TVN?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie lubie jej znam ją ze szkoły to zarozumiała ci..

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jest miła i bardzo inteligentna , a niektóre wypowiedzi są na poziomie ludzi mających problemy w swym życiu. Może nic nie osiągli lub sami widzą ,że są do niczego .Po prostu zazdroszczą i ubliżają. Przede wszystkim jest sobą i nie jest zarozumiała i górnolotna.

 • Gość: Gość

  0

  ona jest sexi

 • Gość: Gość

  0

  LEPIEJ NIE

 • Gość: Gość

  0

  Czy duża głowa oznacza większy mózg ?

 • Gość: Gość

  0

  dlaczego blondynka umiera dopiero po pienciu minutach stzałem w łep?

 • Gość: Gość

  0

  Czy ty naprawddddddddeeeeee cchhhhhhhhhhcccceeeeeessszzzzzzz wrucić do TTTTTTTTVVVVVVVVNNNNNNNN

 • Gość: Gość

  0

  To co ludzie wypisuja o drugim człowieku, nie znając Go to ochyda. Treść swiadczy o autorze. A może pisecie o sobie, bardziej mi na to wyglada, bo napewno nie o Oli Kwasniewskiej. Nie macie szacunku dla siebie i innych.

 • Gość: Gość

  0

  a, co ona w ogóle sobą prezentuje, śliska się wyłącznie na nazwisku ojca, ani jest ładna, ani zgrabna !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX