Najbardziej rozrywkowe kobiety w show-biznesie!

Polskie gwiazdy zdecydowanie lepiej sobie radzą od facetów nie tylko w pracy, ale również w promocji. Nic dziwnego, że to właśnie kobiety wiodą prym w bywaniu i lansowaniu. Bo bawić się wolno, a pokazywać trzeba.

Najbardziej rozrywkowe kobiety Polskie gwiazdy zdecydowanie lepiej sobie radzą od facetów. Polskie gwiazdy zdecydowanie lepiej sobie radzą od facetów. Właśnie one wiodą prym i w bywaniu, i lansowaniu Nie tylko w pracy, ale również w promocji. Nic dziwnego, że to właśnie kobiety wiodą prym w bywaniu i lansowaniu. Bo bawić się wolno. Joanna Brodzik O aktorce mówi się, że Joanna albo pracuje albo... imprezuje. Brodzik jest duszą towarzystwa. A wtóruje jej Paweł Wilczak. Oboje lubią się bawić w ekskluzywnych restauracjach przy ul. Senatorskiej i na warszawskiej Starówce. Reni Jusis Jak twierdzą fachowcy od bywania Reni Jusis jest muzą i duszą towarzystwa. Reni zdecydowanie lubi kluby z dobrą muzyką do tańca. Do niedawna widywano ją w stołecznej "Utopii" i w "Dekadzie". Od pewnego jednak czasu Jusis stawia na bardziej kameralne imprezy. Marysia Sadowska Do dziś nie jest przekonana czy warto bywać na salonach. Piosenkarka twierdzi, że jej to w karierze nie pomogło. Ale Marysia Sadowska bawić się lubi, głównie na zamkniętych imprezach w klubach. Do niedawna bywała w modnej (niegdyś) "Piekarni". Ola Kwaśniewska Prezydentówna prawdziwie medialne oblicze pokazała w "Tańcu z Gwiazdami". Ola to równa dziewczyna, tak mówią o niej znajomi i koledzy z TVN-u. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Kwaśniewska lubi imprezy i w weekendy nie odpuści sobie zabawy do bladego świtu. Ola ceni sobie zarówno klubowe rytmy, jak i rockowe klimaty dlatego można ją spotkać w warszawskiej "Dekadzie". Agnieszka Frykowska Agnieszka Frykowska bardzo dobrze zna się na lansowaniu. Frytka nie przepuści żadnej okazji, żeby się pokazać na salonach. Zdecydowanie bije wszelkie rekordy wśród polskich gwiazd. Znajomi Agnieszki twierdzą, że Frytka najlepiej bawi się w knajpach przy ul. Mazowieckiej.

 

Odliczanie zaczynamy jak zwykle od końca.

 

5. Joanna Brodzik

 

O aktorce mówi się, że Joanna albo pracuje albo... imprezuje. Brodzik jest duszą towarzystwa. A wtóruje jej Paweł Wilczak. Oboje lubią się bawić w ekskluzywnych restauracjach przy ul. Senatorskiej i na warszawskiej Starówce. Aktorka od pewnego czasu jest bardziej ostrożna, bo po publikacji jej zdjęć w jednym z tabloidów do Joanny Brodzik wydzwaniała babcia, która ponoć bardzo się martwi o swoją wnuczkę.

 

 Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

 

 

 

4. Reni Jusis

 

Jak twierdzą fachowcy od bywania Reni Jusis jest muzą i duszą towarzystwa. Reni zdecydowanie lubi kluby z dobrą muzyką do tańca. Do niedawna widywano ją w stołecznej "Utopii" i w "Dekadzie". Od pewnego jednak czasu Jusis stawia na bardziej kameralne imprezy i widywana jest w towarzystwie Tomka Makowieckiego w knajpkach przy Nowym Świecie.

 

 Reni Jusis i Gosia Baczyńska

 

 

3. Marysia Sadowska

 

Marysia do dziś nie jest przekonana czy warto bywać na salonach. Piosenkarka twierdzi, że jej to w karierze nie pomogło. Ale Marysia Sadowska bawić się lubi, głównie na zamkniętych imprezach w klubach. Do niedawna bywała w modnej (niegdyś) "Piekarni". Jednak od pewnego czasu piosenkarka stawia bardziej na domówki.

 

 Marysia Sadowska

 

 

2. Ola Kwaśniewska

 

Prezydentówna prawdziwie medialne oblicze pokazała w "Tańcu z Gwiazdami".Ola to równa dziewczyna, tak mówią o niej znajomi i koledzy z TVN-u. Potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji. Kwaśniewska lubi imprezy i w weekendy nie odpuści sobie zabawy do bladego świtu. Ola ceni sobie zarówno klubowe rytmy, jak i rockowe klimaty dlatego można ją spotkać w warszawskiej "Dekadzie". Nic dziwnego, że Kwaśniewską można często spotkać w "Kaktusie" przy Chmielnej, gdzie pija kawę z Rafałem Maserakiem.

 

 Viola Kołakowska, Agnieszka Popielewicz, Ola Kwaśniewska i Marcin Meller

 

 

1. Agnieszka Frykowska

 

Agnieszka Frykowska bardzo dobrze zna się na lansowaniu. Frytka nie przepuści żadnej okazji, żeby się pokazać na salonach. Zdecydowanie bije wszelkie rekordy wśród polskich gwiazd. Znajomi Agnieszki twierdzą, że Frytka najlepiej bawi się w knajpach przy ul. Mazowieckiej. Tam praktycznie można się lansować do rana.

 

 Agnieszka Frykowska

 

 Agnieszka Frykowska

 

 

Zobacz także:

 

Najwięksi imprezowicze w polskim show-biznesie

Więcej o:
Komentarze (147)
Najbardziej rozrywkowe kobiety w show-biznesie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  fryta ma głupią za małą jej bluzke

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ten koleś całująvy Frytkę to Ali Agca?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie wiem ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Niech żyje Frytociąg bo na lachociąga trzeba zasłużyć :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  podobno sadowska smierdzi

 • Gość: Gość

  0

  żadna

 • Gość: Gość

  0

  Marysia Sadowska

 • Gość: Gość

  0

  plynie pod prooooont-kolejny pjason na tapecie?

 • Gość: Gość

  0

  Frytkowska to niewątpliwie zarozumiałe beztalencie, tania miedziara.Z jej rozumu i czaszki mrówki można zrobić grzechotkę.Nic mnie nie dziwi ponieważ polskie media od pewnego czasu popierają kicz i tandetę.Do jednego worka można wrzucić Frytkowską,Mandarynę , Dodę i Beznadziejną Cichopek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX