Kasia Cichopek - dlaczego reżyserzy jej nie chcą?

Niestety nie można mieć wszystkiego. Kasia Cichopek jest szczęśliwa w miłości (na zdjęciu z narzeczonym Marcinem Hakielem), szczęśliwa w serialu i show telewizyjnym, nie ma tylko jednego - roli filmowej na koncie! Kasia znów przegrała pojedynek o występ w filmie "Kochaj i Tańcz" ! Dlaczego reżyserzy nie chcą Cichopek?!

 

Kasia Cichopek jest naprawdę wściekła, bo filmowe role ciągle nie chcą przychodzić. Kasia gra z powodzeniem w telenoweli "M jak miłość", jest też bardzo popularną prezenterką w "Jak Oni Śpiewają". Cichopek mimo to, że nie dostaje żadnych propozycji filmowych.

 

To wielki kłopot, bo Cichopek aktorstwo traktuje naprawdę poważnie i nie czuje się spełniona w tym, co robi. Plan "M jak miłość" podobno nie pozwala rozwinąć aktorce skrzydeł. Te argumenty nie przekonały dotychczas żadnego filmowca, żeby zaprosić Kasię do jakiejkolwiek poważnej produkcji.

Środowisko filmowe nie przepada za Kasią, bo ona jest jednak amatorką i nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej. Nikt tego nie powie jej wprost, ale naprawdę do filmu trzeba mieć większy warsztat zawodowy. Kasia myślała nawet o tym, żeby brać lekcje aktorstwa, ale obecnie nie ma na to czasu, bo dużo pracuje. - przyznaje przyjaciółka Kasi.

Kasia czuje się niedoceniona przez polskich filmowców. W wielu wywiadach podkreślała, że chciałaby spróbować swoich sił w poważnej roli. Niestety, to marzenie jest jak na razie poza zasięgiem aktorki. Plotek jednak wierzy, że Cichopek w końcu zostanie odkryta.

 

 Kasia Cichopek

Więcej o:
Komentarze (464)
Kasia Cichopek - dlaczego reżyserzy jej nie chcą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Kocham Cię Kasiu!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Kasia jest super i napewno super gra i serial bez niej nie ma sensu ... nie wyobrażam sobie M jak miłość bez Kasi ... Kto się ze mną zgadza???? niech pisze ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ja Uwarzam że Kasia jest świetna zarówno w telewidzji jak i w tańcu .... Ona jest świetna w roli Kingi w M jak Miłość noi wygrała , którąś edycje tańca z gwiazdami wkońcu no nie !!!!!!!!! ja ją bardzo lubie i podziwiam...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Kasia jest fajna szczegulnie w roli KINGI w M jak Miłość!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ONA LECI TYLKO NA KASE I JEJ USMIECH JEST TYLKO FAlszywy!!!

 • Gość: Gość

  0

  kasia ja wierze ze nie odejdziesz z "m jak milosc"

 • Gość: Gość

  0

  kasia niemoze odejsc jest najlepsza aktorka na calym swiecia a jesli odejdzie to bedzie bardzo glupio

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  kinga nie martw sie oni nie wiedzom co tracom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  jak wywalicie kasie cichopek to nikt nie bendzie was oglondac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX