Maleńczuk w polskim "Star Academy"?

Polsat coraz poważniej pracuje nad "Star Academy" . Program ma dopiero wystartować jesienią, ale już prowadzone są rozmowy z potencjalnymi jurorami. Nieoficjalnie mówi się, że oceną amatorów ma zająć Ela Zapendowska oraz jej kolega z sędziowskiej ławy z "Idola" - Maciej Maleńczuk. Kilka lat temu jego udział w programie budził wielkie kontrowersje, teraz może być tak samo.

 

To może być wielki powrót do telewizji. Jest szansa, że Maciek Maleńczuk zasiądzie w jury "Star Academy" . Charyzmatyczny muzyk budził kilka lat temu jako juror "Idola" nie mniejsze emocje niż Kuba Wojewódzki. Nic dziwnego, że Polsat poważnie myśli o tym, żeby zaprosić Maleńczuka do pierwszej edycji "Star Academy".

Maleńczuk może przyciągnąć widzów przed telewizory. Poza tym zna się na fachu i jestem przekonany, że to dobry pomysł, żeby wrócił do Polsatu. Na razie nie wiadomo, kim będą dwaj pozostali jurorzy. Decyzje w tej sprawie zapadną na wiosnę, bo nazwiska jurorów muszą być znane przed pierwszymi castingami do programu. - wyjaśnia pracownik Polsatu.

Czy Maciej Maleńczuk przyjmie propozycję Polsatu? To bardzo możliwe, bo muzyk kilka lat temu przeniósł się z Krakowa do Warszawy, właśnie ze względu na pracę w Polsacie. Nic dziwnego, że stacja myśli o tym, żeby posadzić go w fotelu jurora ponownie!

Więcej o:
Komentarze (130)
Maleńczuk w polskim "Star Academy"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  uwielbiam jego- ta muzyka-teksty-jego glos-jest naj naj-nic tylko sie zakochac-od dawna

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ma facet swój niepowtażalny styl i za to go lubie

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Aha jeszcze coś... denerwujące te porównania z Wojewódzkim. Co ma piernik do wiatraka? Przecież obaj zajmują się zupełnie czymś innym. Jak więc mozna ich porównywać? Obaj są zajebiści, ale każdy na swój sposób!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Maleńczuk-kocham Pana:)
  jest zajebisty

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Oł jea uwielbiam go! ;D

 • Gość: Gość

  0

  bystre żarty, cięta riposta, szczerość do bólu, wspaniała muzyka, aroganctwo, ogromny indywidualizm, boski głos, oryginalny styl.. uwielbiam

 • Gość: Gość

  0

  LUBIE PREZENTEROW Z APARYCJA ,NIESZABLONOWYCH < BEZ PRZYKLEJONYCH USMIECHOW <MAJACYCH SWOJE PRZEMYSLENIA MACIEJ TO WSZYSTKO POSIADA I poznal ZYCIE OD POSZEWKI JEST TYLKO JEDNO ALE <<<<<<<<<<<

 • Gość: Gość

  0

  jetes super jestem twoją fanką z LEGNICY MASZ FAJNE TEKSTY Z SENSEM , JA JE ROZUMIĘ MAM 47 LAT
  I TY CHYBA JESTEŚ MOIM ROWIEŚNIKIEM DLA TEGA JA CIEBIE CHUBA ROZUMIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  gość jest cienki - rżnie artystę, a jest przeciętniakiem. Tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX