Kammel podbije Hollywood?

Hollywood stoi przed nim otworem. Tomasz Kammel nie traci czasu i stawia sobie coraz większe wyzwania. Popularny prezenter zagrał główną rolę w filmie, który będzie pokazany na festiwalu w Los Angeles! Tom Cruise już zaczyna się denerwować! Zobacz wideo!

Kammel podbije Hollywood? Hollywood stoi przed nim otworem. Tomasz Kammel nie traci czasu i stawia sobie coraz większe wyzwania. Tomasz Kammel nie traci czasu i stawia sobie coraz większe wyzwania. Popularny prezenter zagrał główną rolę w filmie, który będzie pokazany na festiwalu w Los Angeles! Tom Cruise już zaczyna się denerwować! To nie jest aktorski debiut Tomasza Kammela. Przystojny prezenter pojawiał się już w kilku serialach m.in. "Na dobre i na złe". Tym razem jednak Kammel zagrał w filmie! I to główną rolę! Oto "amerykański sen" Kammela: Tomek wystąpił w debiucie reżyserskim Romy Stępniewskiej "Stracony Czas". Dziennikarz zdradził Plotkowi, co go przekonało do tego filmowego debiutu. - Zdarzało mi się już grać w serialach i filmach, ale zazwyczaj grałem samego siebie. To mnie jednak już nie interesuje. Kiedy zobaczyłem scenariusz i rolę, którą zaproponowała mi Romy postanowiłem stawić czoła wyzwaniu. Bohater, którego gram jest zupełnym przeciwieństwem mnie. Gram konkubenta głównej bohaterki, pijaczka, człowieka, który nie przywiązuje w ogóle uwagi do wyglądu i nawet higieny. Chciałem stawić czoła samemu sobie i spróbować wcielić się postać, która jest zupełnie inna ode mnie. Film Romy pojedzie na Festiwal Filmu Polskiego w Los Angeles, będzie tam wałczył o nagrodę. Mam nadzieję, że zostanie zauważony, bo to naprawdę zdolna dziewczyna - opowiada Tomasz Kammel w rozmowie z Plotkiem. Tomek ma więc szansę podbić Hollywood!

 

To nie jest aktorski debiut Tomasza Kammela. Przystojny prezenter pojawiał się już w kilku serialach m.in. "Na dobre i na złe". Tym razem jednak Kammel zagrał w filmie! I to główną rolę! Oto "amerykański sen" Kammela:

 

 

Tomek wystąpił w debiucie reżyserskim Romy Stępniewskiej "Stracony Czas". Dziennikarz zdradził Plotkowi, co go przekonało do tego filmowego debiutu.

Zdarzało mi się już grać w serialach i filmach, ale zazwyczaj grałem samego siebie. To mnie jednak już nie interesuje. Kiedy zobaczyłem scenariusz i rolę, którą zaproponowała mi Romy postanowiłem stawić czoła wyzwaniu. Bohater, którego gram jest zupełnym przeciwieństwem mnie. Gram konkubenta głównej bohaterki, pijaczka, człowieka, który nie przywiązuje w ogóle uwagi do wyglądu i nawet higieny. Chciałem stawić czoła samemu sobie i spróbować wcielić się postać, która jest zupełnie inna ode mnie. Film Romy pojedzie na Festiwal Filmu Polskiego w Los Angeles, będzie tam wałczył o nagrodę. Mam nadzieję, że zostanie zauważony, bo to naprawdę zdolna dziewczyna - opowiada Tomasz Kammel w rozmowie z Plotkiem.

Tomek ma więc szansę podbić Hollywood! Plotek trzyma za niego kciuki!

Więcej o:
Komentarze (75)
Kammel podbije Hollywood?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  szkoda gadać...........mam wrażenie,że to kabaret.Uwazam, ze nie powinien już być zatrudniony w TV.Aż tak się nie zasłużył !

 • Gość: Gość

  0

  Ja tez trzymam kciuki !! ale przyznaje ze jest troche dziwny ten Tomek ;d Ale trzymam kciuki ;*

 • Gość: Gość

  0

  Ja tez trzymam kciuki !! ale przyznaje ze jest troche dziwny ten Tomek ;d Ale trzymam kciuki ;*

 • Gość: Gość

  0

  buhaha ;p beznadzieja.. pierwszy raz go na oczy w ogole widze;P a ten chce HOLLYWOOD podbijac<lo2l>

 • Gość: Gość

  0

  No już,szybciej ja podbiję HOLLYWOOD niż ON!!!;/ 8-(

 • Gość: Gość

  0

  Niech lepiej kammel zajmnie się schorowaną matką która prosi ludzi o jałmużnę,prosiła i kammela bo nie miała na chleb i lekarstwa ale odmówił powiedział że on nie jest instytucją charytatywną,jednym słowem jest wyrodnym synem przecież ona go urodziła.

 • Gość: Gość

  0

  no i co z tego,Ze ktoś jest 1, 2, 3 czy 6............ ja mogę być i ostatna..jeb** mni to!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Może i czas stracony, lecz oby nie pieniądz... I to autentyczne zaskoczenie na twarzy p. Kammela... Dziewczyny nie dajcie się zaskoczyć! Oglądajcie WAGĘ na WAGA TIVI PL

 • Gość: Gość

  0

  Może i czas stracony, lecz oby nie pieniądz... I to autentyczne zaskoczenie na twarzy p. Kammela... Dziewczyny nie dajcie się zaskoczyć! Oglądajcie WAGĘ na WAGA TIVI PL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX