Igor Kryszłowicz został modelem!

Ten facet ma głowę na karku. Przebojem zdobył popularność jako juror "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Nic dziwnego, że do Igora Kryszyłowicza ustawiają się kolejki nie tylko chętnych do nauki tańca, ale również poważne firmy, które chcą, ubić z nim interes. Z jedną z nich Igor dobił już targu, będzie twarzą marki Franco Feruzzi.

 

Kilka dni temu firma odzieżowa Franco Feruzzi podpisała z Igorem Kryszyłowiczem kontrakt, na mocy którego popularny choreograf zgodził się być żywą wizytówką ubrań tej firmy. Już za kilka tygodni twarz Igora ubranego w modne ciuchy pojawi się na bilbordach i w sklepach w całej Polsce.

 

Jak twierdzą pracownicy tej firmy, Igor Kryszyłowicz jest facetem, który z pewnością może przyciągnąć do sklepów nowych klientów. Co ciekawe, wcześniej twarzą tej marki był Paweł Deląg.

 

Plotek jest przekonany, że to bardzo dobry wybór. W końcu Igor jest przystojny i nawet jeśli ubrań nie będą kupowali faceci, to na pewno Kryszyłowicz przyciągnie do sklepów panie, które będą chciały, żeby ich faceci wyglądali jak juror z show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

Więcej o: