Rubik - ślubu nie będzie?

Agata Paskudzka nie je, bo żyje tylko miłością! Piotr Rubik także, ale równie mocno kocha swoją pracę. Popularny kompozytor niespodziewanie odwołał zaplanowany na czerwiec ślub, żeby wyjechać na podbój USA! Co gorsza pojedzie tam SAM!

 

Piotr Rubik ma poważne plany! Ale żaden z nich nie dotyczy Agaty Paskudzkiej . Słynny kompozytor kończy pracę nad kolejną płytą, jak łatwo się domyśleć, będą to z pewnością kolejne przeboje. A zaraz potem wyjeżdża do USA tyle, że bez narzeczonej.

 

To jednak nie wszystko! Znajomi Rubika twierdzą, że spekulacje prasy na temat ślubu, który ma się odbyć w USA w czerwcu, to tylko plotki. Piotr wcale nie garnie się do ślubu z Agatą. Co gorsza, jego terminarz zawodowy jest wypchany po brzegi i raczej mało prawdopodobne jest to, że muzyk ożeni się choćby w tym roku.

Muszę przyznać, że o planach Piotra dowiadujemy się z gazet. One są lepiej poinformowane do Piotra i ode mnie. Już się pogubiliśmy w tym wszystkim. Nie próbujemy już nic dementować, bo to mija się z celem. Ale ten ślub w czerwcu, to dość zaskakujące rozwiązanie. Niestety, nie jest to prawda, bo Piotr ma zupełnie inne plany. - opowiada Katarzyna Kanclerz, managerka Rubika.

Agata Paskudzka musi być niepocieszona. Plotek jest jednak przekonany, że skoro narzeczona Rubika żyje tylko miłością, to na pewno również poczeka i na ślub.