Mandaryna rzuca śpiewanie!

To już jest koniec kariery estradowej. Marta Wiśniewska nawet nie chce słyszeć o tym, żeby nadal śpiewać. Nie będzie nowej płyty, bo była piosenkarka zmieniła plany. O co chodzi?
Mandaryna rzuca śpiewanie! Koniec kariery estradowej Marty Wiśniewskiej. O co chodzi? Mandaryna nie nagra już żadnej płyty. Chce zająć się własnym życiem: otwiera kolejne szkoły tańca i chce mieć dziecko z Michałem Szatkowskim. To już pewne, że Marta Wiśniewska nie nagra żadnej płyty i nie planuje powrotu na estradę. Wiśniewska, wbrew wcześniejszym spekulacjom brukowców, nie chce śpiewać, bo ma zupełnie inne plany. Była piosenkarka jest tak bardzo pochłonięta układaniem sobie życia prywatnego i rozkręcaniem własnych interesów, że nawet nie myśli o karierze solowej. Plotek pisał już kilka dni temu, że Marta bardzo chce mieć dziecko z narzeczonym Michałem Szatkowskim. Niewykluczone, że niebawem się pobiorą. - Marta chce zająć się własnym życiem. W tej chwili otwiera dwie kolejne szkoły tańca i planuje otworzyć następne. Ma co robić i nagrywanie płyty jest jej po prostu nie po drodze - opowiada Katarzyna Kanclerz, przyjaciółka Marty w rozmowie z Plotkiem. Marta ma prawdziwego nosa do interesów i rozkręca kolejną szkołę tańca. Trudno się więc jej dziwić, że chce pożegnać się ze sceną. W końcu, jak sama zawsze powtarzała, czuje się bardziej tancerką niż piosenkarką. Mimo wszystko już nam się łezka w oku kręci!

 

To już pewne, że Marta Wiśniewska nie nagra żadnej płyty i nie planuje powrotu na estradę. Wiśniewska wbrew wcześniejszym spekulacjom brukowców nie chce śpiewać, bo ma zupełnie inne plany. Była piosenkarka jest tak bardzo pochłonięta układaniem sobie życia prywatnego i rozkręcaniem własnych interesów, że nawet nie myśli o karierze solowej.

 

Plotek pisał już kilka dni temu, że Marta bardzo chce mieć dziecko z narzeczonym Michałem Szatkowskim . Niewykluczone, że oboje się niebawem pobiorą.

Marta chce zająć się własnym życiem. W tej chwili otwiera dwie kolejne szkoły tańca. Wiem też, że planuje następne. Ma naprawdę, co robić i nagrywanie płyty jest jej po prostu nie po drodze.- opowiada Katarzyna Kanclerz, przyjaciółka Marty w rozmowie z Plotkiem.

Marta ma prawdziwego nosa do interesów i rozkręca kolejną szkołę tańca. Trudno się więc dziwić Mandarynie, że chce pożegnać się ze sceną. W końcu jak sama zawsze powtarzała, czuje się bardziej tancerką niż piosenkarką. Mimo wszystko już nam się łezka w oku kręci!

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (249)
Mandaryna rzuca śpiewanie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Mandaryna..... Moim zdaniem nie powinnaś się poddawać. Rób to co dla Ciebie w życiu najważniejsze i nie patrz na innych...Pozdro;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  zgadzam się z poniższymi komentarzami potraficie tylko niszczyć ludzi i krytykować Mandaryna sama się kiedyś pszyznała że nie potrafi śpiewać i to jest oki należy jej się wkońcu normalne zycie bo jest młoda i ładna i szczerze mądra poznała faceta chce wyjść za mąż i mieć dziecko czyli ma poukładane w głowie nie tak jak jej były robi odwrotnie zdrady dzieci śluby których już się zliczyć nie da i proszę już na litość boską nie porównujcie mandaryny z dodą bo to żałosne doda to chamska bezczelna i wulgarna istota która powinni zdjąć z wizjii mało tego ma tak wysokie mniemanie o sobie że żal jej słuchać jak można mówić o sobie że jestem piękna zgrabna itd to my oceniamy nie ona a pozatym co w niej pięknego te sztuczne cycki dziewczyna ma zaledwie dwadziescia parę lat to mandaryna est po dwójce dzieciach i wyglądfa lepiej proszę boga niech ją oczyści bo ona jest jakaś nawiedzona

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  zajebiście tańczy ona jeszcze wszystkim pokarze na co ją stać

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ale z was kretyni... zazdroscicie je ze cos w zyciu osoagnela to jest jej sprawa co chce dalej robic. pozdrawiam

 • Gość: Gość

  0

  Mandaryna mam 12 lat ale uwielbiam twoje piosenki jesteś przystojna piękna

 • Gość: Gość

  0

  Mandaryna mam 12 lat ale uwielbiam twoje piosenki jesteś przystojna piękna

 • Gość: Gość

  0

  Mandaryna jest moją idolką.Długo czekałam na jej trzecią płytę, ale chyba się nie doczekam.Marta jeśli to przeczytasz proszę, nagraj płytę! Proszę!

 • Gość: Gość

  0

  oh ... jakie to szczęście ze już nie będzie śpiewać...jeśli to coś można nazwać w ogóle śpiewaniem..

 • Gość: Gość

  0

  czesc mandaryna jestes super lubie cie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX