Najsłynniejsze damskie stopy w show-biznesie! GŁOSUJ!

Gwiazdy też ludzie, wiadomo nie od dzisiaj. Kotek postanowił wziąć pod lupę najpopularniejsze kobiety, a dokładniej ich stopy. Które są największe, które najmniejsze, a które po prostu ładne - zobaczcie ranking i głosujcie na swoje ulubione!

 

Kryteria oceniania stóp mogą być przeróżne, dlatego kotek zdecydował się na rozmiar. Popatrzył, powęszył i wytypował 7 charakterystycznych właścicielek stóp.

 

1. Kasia Cichopek - ROZMIAR 34

 

Dlaczego stopy Kasi Cichopek są wyjątkowe? Otóż dlatego, iż są bardzo, ale to bardzo malutkie. Popularna prezenterka nosi obuwie w rozmiarze 34 i ma ogromne problemy z kupieniem fajnych butów. Niestety w Polsce taki rozmiar należy do dość nietypowych, dlatego Kasia skazana jest (a może to wręcz dobry pretekst) na kupowanie butów za granicą.

 

Z drugiej strony - tak małe stópki, a doskonale sprawdzają się w tańcu, więc Kasia chyba nie narzeka.

 

 

 

2. Vanessa Hudgens - ROZMIAR 36

 

Vanessa Hudgens również należy do dość drobnych kobiet, które mają małe stopy. Rozmiar 36 nie jest już tak niespotykany, więc nie przysparza gwieździe "High School Musical" większych problemów.

 

 

Co więcej, Vanessa należy do gwiazd, które skutecznie wykorzytują swoje stopy do reklamy. Aktorka jest twarzą (a raczej stopami) firmy Red by Marc Ecko i zarabia na tym niemałe pieniądze!

 

 

 

3. Doda - ROZMIAR 38

 

Dody nie może zabraknąć w naszym zestawieniu nie tyle ze względu na nietypowe stopy, co na fantazyjne obuwie, jakie nosi piosenkarka. A jest co podziwiać! Doda lubuje się we wszelkiego rodzaju szpilkach, kozakach i trampkach. Rzadko zdarza się, że występuje dwa razy w tych samych butach. Te stopy to mają dobrze!

 

 

Do wyboru, do koloru! Doda nie oszczędza na butach i pewnie sama nie wie, ile par ma w szafie! Niejedna kobieta jej zazdrości...

 

 

 

4. Gosia Andrzejewicz - ROZMIAR 38/39

 

Gosia Andrzejewicz reprezentuje niezwykle dużą grupę kobiet, które mają standardowe stopy. Są ładne, zadbane i na pewno mogłyby wziąć udział w reklamie kosmetyków do stóp.

 

 

Gosia Andrzejewicz zamyka grupę kobiet o "normalnych", uroczych stopach. Kolejne panie charakteryzują się raczej DUŻYMI.

 

 

5. Fergie - ROZMIAR 40/41

 

Rozmiar 40 czy 41 nie stanowi jeszcze tak wielkiego problemu, ale może być czasami kłopotliwy. Im większa stopa, tym trudniej sprawić, by wyglądała ładnie w odkrytych butach na obcasach. Fergie umie wybrnąć z sytuacji, ponieważ zazwyczaj nosi buty sportowe, które nie zdradzają rozmiaru. Jeśli ma zakładać szpilki, to tylko dość masywne i wysokie, które zamaskują jej 41.

 

 

 

6. Rihanna - ROZMIAR 42

 

Kto by pomyślał, że ta krucha, delikatna dziewczyna skrywa taką tajemnicę! Rihanna nosi obuwie w rozmiarze 42, co jak na kobietę jest wynikiem całkiem imponującym. Wiadomo przecież, że nie ma w tym jej winy, ale mogłaby bardziej zwracać uwagę na obuwie. Odkryte, na płaskiej podeszwie tylko podkreślają rozmiar stóp, od których nie można oderwać wzroku.

 

 

 

7. Paris Hilton - ROZMIAR 43(!!!)

 

Niechlubny tytuł "wielkiej stopy" wśród gwiazd otrzymuje Paris Hilton! Słynna dziedziczka raczej nie ma kompleksów oprócz właśnie rozmiaru swoich stóp. Wiąże się to przede wszystkim z problemami w dostaniu odpowienich butów, ale też ogólnym wrażeniu, gdy patrzy się na Paris - drobna kobietka z wielkimi stopami!!!

 

Paris zdaje sobie sprawę z tego mankamentu i stara się go tuszować. Na czerwonym dywanie zawsze stawia stopy skierowane do siebie. Stawanie i fotografowanie się bokiem kompletnie nie wchodzi w grę! Może Paris powinna nosić sukienki do kolan?

 

Paris jest przykładem na to, że pewnych rzeczy nie da się kupić. I dobrze!

 

 

Oto i najciekawsze stopy w show-biznesie. Kotek czeka na Wasze komentarze - które najfajniejsze, które kompletnie Wam się nie podobają, a które wywołują ironiczny uśmiech na ustach!