Gwiazdy szykują się do Telekamer

Tylko kilka dni dzieli nas od rozdania telewizyjnych Oskarów. Ta najważniejsza w Polsce gala polskiego show- biznesu odbędzie się 4 lutego w warszawskim Teatrze Narodowym. Plotek ujawnia kulisy tegorocznej gali "Telekamer".

 

Trudno przesądzić, komu w tym roku przypadną statuetki na gali "Telekamer" 2008 w 10 kategoriach. Wiadomo już, że specjalną gwiazdą będzie Melanie Griffith, która odbierze specjalną "Telekamerę" za całokształt swojego dorobku. Nadal nie wiadomo, czy z amerykańską gwiazdą do Warszawy przyjedzie jej mąż Antonio Banderas. Ale taki scenariusz jest całkiem prawdopodobny.

 

Na pewno na scenie Teatru Polskiego pojawi się pięciu artystów nominowanych do nagrody w kategorii muzyka. Wśród tych, którzy zaśpiewają na scenie nie zabraknie na pewno Edyty Górniak i Dody (na zdjęciu z zeszłorocznej gali). Obie są nominowane do nagrody!


Najwięcej emocji budzą oczywiście kategorie najlepszy aktor i aktorka. W tej kategorii nominowana jest m.in. Teresa Lipowska i Agnieszka Dygant. Zaś wśród nominowanych aktorów znalazł się m.in. Paweł Małaszyński i Mikołaj Krawczyk.

 

Największe emocje budzi jednak kategoria rozrywka. Tu o statuetkę walczą dwa znane duety z polsatowskiego show "Jak Oni Śpiewają" Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz oraz debiutujący w roli prowadzących Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski z "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

 

Wiadomo już, że po dwugodzinnej gali gwiazdy przejadą z Teatru Narodowego na bankiet, który od dwóch lat odbywa się w hotelu Victoria. Wcześniej cała od początku aż do końca przebiegała w tym samym miejscu.

 

Jednak organizatorzy "Telekamer" po protestach wielu gwiazd odstąpiły od tego pomysłu. Wszyscy goście będę przetransportowani do hotelu specjalnymi taksówkami, które zawiozą ich do hotelu Victoria. Tam na zamkniętym przyjęciu zdobywcy "Telekamer", będą bawić się aż do rana.