Plotek ratuje Agatę Paskudzką!

Życie Agaty Paskudzkiej jest poważnie zagrożone. Narzeczona Piotra Rubika nie je i nie śpi! To bardzo nas martwi! Plotek postanowił uratować piękną Agatę przed wycieńczeniem. Jak?

 

 

Piękna narzeczona Piotra Rubika, Agata Paskudzka przyznała w "Fakcie", że żyje tylko miłością do swojego narzeczonego. Paskudzka prawie nic nie je i jak twierdzą jej znajomi dosłownie niknie w oczach. To bardzo nas martwi.

 

Łatwo sobie wyobrazić, że Agacie wystarcza miłość, ale w końcu nie samymi uczuciami człowiek żyje i jeść musi. Dlatego Plotek postanowił interweniować w tej sprawie, bo życie Agaty jest poważnie zagrożone. Zapytaliśmy dietetyka, w jaki sposób można uratować Agatę przed wycieńczeniem!

Na szczęście takie stany euforyczne nie trwają długo. Rzeczywiście osoby zakochane skupiają swoją uwagę na zupełnie innych sprawach, najczęściej na drugiej osobie, a nie na jedzeniu. Po pewnym czasie i tak wszystko wraca do swojego naturalnego rytmu. Ale jeśli już coś miałabym doradzić, to najlepszym sposobem na głodówki jest po prostu robienie i jedzenie wspólnych posiłków. W końcu przez żołądek do serca - opowiada dr Agnieszka Jarosz z Instytutu Żywności i Żywienia w rozmowie z Plotkiem.

Wygląda na to, że Agatę może uratować tylko Piotr Rubik . Jeśli Paskudzka nie umie gotować powinna zgłosić się na jakiś szybki kurs gotowania. Ale jeśli i on się nie powiedzie, to zawsze może skorzystać z koła ratunkowego i wyjść z narzeczonym na romantyczną kolację do... restauracji!