"You Can Dance" Andrzejewicz już jest!

Stało się. Od dziś można usłyszeć nowy kawałek "You Can Dance" Gosi Andrzejewicz . Piosenkarka chce w ten sposób rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swojej karierze. Jakie ma na to szanse?

 

Nowej piosenki Gosi Andrzejewicz można posłuchać na stronie DJ Remo . To wielki dzień dla tego duetu. Oboje zaprezentowali całemu światu swój najnowszy przebój, który nazwali "You Can Dance" . I tu zaczyna sie problem. Bo dzięki światowej premierze przeboju, który jak mówią złośliwi, pasuje do imprez w remizie strażackiej, TVN może wreszcie przystąpić do działania.


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami szefostwo stacji zapozna się z utworem i sprawę skieruje do rzecznika patentowego, który ma ocenić czy artyści nie złamali prawa używając nazwy show TVN "You Can Dance".

 

Plotek jednak apeluje do TVN-u o większy dystans. Przebój, który nawiązuje tytułem do cieszącego się olbrzymią popularnością programu "You Can Dance" , tak wielkiego sukcesu raczej nie odniesie. Choć gusta słuchaczy bywają nieprzewidywalne. A co Wy myślilcie o przeboju "You Can Dance"?