Kyle XY - nowy hit serialowy!

Zapewne już wkrótce opanuje nas szał na serial Kyle XY. TVP1 zdecydowało się na emisję tego niezwykle popularnego w USA serialu, który opowiada historię bardzo specyficznego chłopaka. O czym jest dokładnie?

 

Krótkie streszczenie fabuły serialu przytacza popcorner.pl:

 

O czym w ogóle jest ten serial? Ano o chłopcu, który pewnego dnia budzi się w lesie tak, jak go Pan Bóg stworzył. Nie potrafi też mówić, a jego przeszłość to dla niego samego biała kartka. W końcu trafia do pobliskiego miasta, gdzie zostaje zatrzymany przez policję. Psycholog Nicole Trager zauważa w nim coś niepokojącego - chłopak nie ma pępka! W takim razie w jaki sposób przyszedł na świat? Nicole daje mu na imię Kyle i zabiera ze sobą do domu. Tam odkrywa, że Kyle jest niezwykle inteligentny - potrafi rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zadania matematyczne. Wyniki badania tomograficznego ostatecznie potwierdzają, że z tym chłopakiem jest coś nie tak - wykorzystuje on aż 98% swojego mózgu.

 

Pozostaje wiele pytań: kim jest chłopak, skąd pochodzi i jakim cudem znalazł się nago w lesie? Wszystkie zagadki zostaną rozwiązane w serialu Kyle XY, który co niedzielę emituje TVP1 o godz. 15.05.

 

A poniżej zwiastun tego, co nas czeka w kolejnym odcinku:

 

 

Więcej o: