Doda została zignorowana?!

Katastrofa. Już prawie od tygodnia nie ma Dody w mediach. Rabczewska była pewna, że wszystko pójdzie zgodnie z jej planem. Tymczasem zarówno fani i media najzwyczajniej w świecie ją zignorowały. Dlaczego?

 

Doda wpadła w panikę. Cały cyrk, który odstawiła piosenkarka wokół rozwodu z Radkiem Majdanem obrócił się przeciwko niej. Rabczewska liczyła na to, że media i fani będą ścigać się ze sobą, żeby tylko poznać całą prawdę o tym, co wydarzyło się w szczecińskim sądzie. Jak widać Doda tym razem się przeliczyła!

 

Znajomi piosenkarki twierdzą, że Dorota jest delikatnie mówiąc zła, bo zamieszanie jest jej bardzo potrzebne. Dlaczego? Tylko dziewięć dni zostało do zakończenia głosowania na zwycięzców Telekamer. Rabczewska jest nominowana w kategorii muzyka. Nic dziwnego, że nie wytrzymała i w końcu sama przerwała milczenie.

Już tylko dziewięć dni pozostało wam, aby oddać swój głos w plebiscycie Telekamery 2008. Możecie to zrobić na dwa sposoby- poprzez stronę internetową lub wysyłając SMS-a. Zróbcie to, abyście mogli spać z czystym sumieniem. - napisała Doda na swojej stronie.

Doda w końcu przemówiła, bo bardzo chce wygrać. Ciekawe, czy fanów poruszy apel piosenkarki? I oby tym razem fani jej pomogli, bo jeśli Doda nie dostanie Telekamery, to może być jeszcze bardziej zła. A my takiej Dody nie lubimy.