Herbuś czy Maserak - do kogo na lekcje tańca?

Marzysz skrycie o tym, żeby Rafał Maserak czy Marcin Hakiel uczyli cię namiętnego tanga? Za zrealizowanie tego marzenia trzeba słono zapłacić. A często nie warto! Plotek sprawdził ile kosztuje lekcja tańca ze znanymi tancerzami. Zobacz z kim warto uczyć się pląsów na parkiecie.

 

 

5. Marcin Hakiel

 

Całkiem niedawno otworzył filię swojej szkoły w Poznaniu. Oficjalnie Marcin Hakiel nie udziela lekcji indywidualnych, ale w branży mówi się, że za godzinę spędzoną z Marcinem trzeba zapłacić ponad 500 złotych. Marcin jest podobno dobrym, cierpliwym instruktorem, ale niestety najdroższym!

 

 Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

4. Igor Kryszyłowicz

 

Uznany choreograf i tancerz zabłysnął jako juror "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Lekcja indywidualna u Kryszyłowicza kosztuje niespełna 150 złotych, czyli jest względnie tanio i w dodatku uczniowie Igora bardzo go sobie chwalą. Niestety nie wystąpił on w "Tańcu z gwiazdami", i tylko za to może dostać minusa!

 

 

 Igor Kryszyłowicz

 

3. Edyta Herbuś

 

Lekcje u Edyty Herbuś brała nawet Edyta Górniak. Tancerka jest godną polecenia nauczycielką, bo jak mówią, jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała . Niestety, godzinna lekcja z aktorką i tancerką kosztuje aż 400 złotych.

 

 Edyta Herbuś

 

2. Kamila Kajak

 

Zdecydowana ulubienica chętnych do nauki tańca. Kamila jest bardzo dobrym i doświadczonym instruktorem (na zdjęiu z partnerem z ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" Krzysztofem Bosakiem). Za godziną lekcji trzeba zapłacić tylko 300 złotych. To niewiele w porównaniu z pozostałymi jej kolegami z "Tańca z Gwiazdami".

 

 Kamila Kajak i Krzysztof Bosak

 

1. Rafał Maserak

 

Prasa spekuluje o tym, że Rafał nie ma kasy, a tymczasem okazuje się, że za godzinną, indywidualną lekcję bierze 400 złotych. Cóż jak łatwo się domyśleć chętnych do nauki z Rafałem jest wielu. W końcu prawie każda kobieta chciałaby spędzić choćby godzinę... z Maserakiem . I podobno naprawdę warto. Rafał uczy z prawdziwą pasją i oddaniem! A w przerwach można z nim skoczyć na kebab i pogadać o postępach w tańcu.

 

 Rafał Maserak

 


Więcej o: