Herbuś trenuje Jakimowicza do "Tańca z gwiazdami"?!

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy znają Edytę Herbuś i Jarka Jakimowicza . Aktorska para spędza ze sobą sporo czasu i ostatnio zdecydowała się na kolejny wspólny wyjazd, tym razem do USA. Tylko Plotek ustalił, że piękna Edyta z Jarkiem... tańczy. Bo przystojniak podobno dostanie od TVN ofertę występu w "Tańcu z gwiazdami".


Potwierdzają się przypuszczenia, że Edytę Herbuś łączy coś więcej z Jarkiem Jakimowiczem, niż tylko koleżeńskie stosunki . Oboje spędzają naprawdę ze sobą sporo czasu, a ich wyjazd do USA, to tylko pretekst, który ma odciągnąć uwagę dziennikarzy.

 

Znajomi Edyty twierdzą, że aktorka i Herbuś uczy Jakimowicza tańca. Bo TVN planuje zaprosić przystojniaka do 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Dlatego Herbuś spędza z aktorem tyle czasu.

 

Z kolei podróż do USA to tzw. zabieg marketingowy. Znajomi Edyty twierdzą, że aktorka po prostu ma dość spekulacji wokół jej życia prywatnego i chce z Jakimowiczem po prostu odetchnąć.

Edyta jest zmęczona zamieszaniem w życiu. Wszyscy ciągle ją atakują i wypytują o drobiazgi. Jarek daje jej poczucie bezpieczeństwa. Czują się razem naprawdę bardzo dobrze. Ale chcą mieć trochę intymności. - opowiada przyjaciółka Edyty.

"Jarek daje Edycie poczucie bezpieczeństwa"? Cóż, nam to jednak pachnie romansem! Znów potwierdza się zasada, że taniec zbliża ludzi.

 

Więcej o:
Komentarze (61)
Herbuś trenuje Jakimowicza do "Tańca z gwiazdami"?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  Edytko jestes boska i musisz byc pierwsza w tancach trzymam kciuki:)

 • Gość: Gość

  0

  ona jest fajna laska szkoda mi tych co jej nie lubia bo to sa barany hahaha :)

 • Gość: Gość

  0

  Jakimowicz jest chyba zonaty jeśli dobrze pamiętam- prawda?????? i co żona go tak puszcza w podróż do USA z taką młodą i ładną laleczką?????

 • Gość: Gość

  0

  nie dość że kłamczucha to jeszcze i brudas <żal>

 • Gość: Gość

  0

  Wszyscy sie jej czepiacie!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  JESTEŚ CUDOWNA I DLA MNIE NAJLEPSSZA . EDYTA HERBUS JEST MOJĄ FANKĄ:::::::::::::::::::))))))))))))))))))))

 • Gość: Gość

  0

  Bardzo lubie Edyte Herbuś!!!!:)i TO JEJ SPRAWA Z KIM SIE ZPOTYKA

 • Gość: Gość

  0

  tancerka tak ,aktorka napewno nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX