Samuel Palmer - po Harvardzie do telenoweli!

Zdradzamy kolejną tajemnicę Samuela Palmera. Aktor debiutujący w telenoweli "Barwy Szczęścia" nie dość, że jest przystojny, to jeszcze wykształcony! Samuel skończył ekonomię na prestiżowym Uniwersytecie Harvarda i należy do prestiżowego klubu tej uczelni.


Samuel Palmer zadebiutuje w "Barwach szczęścia" w roli prawnika. Plotek natychmiast zainteresował się przystojnym aktorem. Ustaliliśmy, że młody aktor urodę odziedziczył po ojcu. Samuel urodził się w Polsce, ale później wyjechał z rodziną do Ghany. Jednak na studia wybrał się do Stanów Zjednoczonych. Skończył ekonomię na prestiżowym Uniwersytecie Harvarda.

 

Polaków, którzy ukończyli tę elitarną uczelnię, jest naprawdę niewielu. A takich, którzy potem grają w telenowelach jeszcze nie było (z tego co nam wiadomo)! Dlatego, Palmer po powrocie do Polski wprost był rozchwytywany przez pracodawców.

 

Aktor na co dzień pracuje biznesie w firmie consultingowej. A poza tym jest jednym z najwyżej postawionych członków Klubu Harvarda w Polsce. Jak łatwo się domyśleć, mogą do niego należeć tylko absolwenci tej uczelni.

Po studiach na Harvardzie miałem propozycje pracy w bardzo podobnych firmach, zarówno w Nowym Jorku, jak i w Warszawie. Zdecydowałem się na Warszawę, bo już 10 lat byłem poza Polską i bardzo tęskniłem za krajem. Czuję się Polakiem - podkreśla Samuel.

Przed kamerami po raz pierwszy stanął jako piosenkarz. I od razu został laureatem programu "Szansa na sukces". Jury podbił romantycznie nucąc "Za każdą cenę, za serca pół, zdobędę któregoś dnia każdy twój sen". Ale prywatnie Samuel woli klimaty ostrzejsze. Razem z kolegami z pracy założył pop-rockowy zespół KTW.

 

Niestety, mamy złą wiadomość dla pań. Samuel ma dziewczynę Natalię i nie widzi poza nią świata.

Więcej o:
Komentarze (41)
Samuel Palmer - po Harvardzie do telenoweli!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  W USA jest tak teraz jak z punktami na studia dla dzieci robotnikow w komunizmie

  o czym ty mowisz ????????? zazdrosny co ????????
  harvard to najbardziej elitarna uczelnia.
  doucz sie


 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Przystojny jak niewiem...Super że można go oglądać w TVP2! Pozdrawiam ''mojego'' Samuela gorąco :* :* :* No i wszystkich fanów tego Mena :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Gość 18.01.08, 07:39 cytuj
  kto by opmyslal nie dosc ze bambus sie czytac nauczyl to jeszcze na harvard poszedl! a myslalem ze czarni to kradna tylko!


  To chyba ciężko u ciebie z myśleniem! Żałosne... Boże.. głupota ludzka mnie przeraża. Nawet do pięt chłopakowi nie dorastasz. Inteligentny, wykształcony, przystojny. Zazdrość zżera, co? Rasista je*any..

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  a tam dziewczyna! kazdy wagonik się da odczepić

 • Gość: Gość

  0

  >Polaków, którzy ukończyli tę elitarną uczelnię, jest naprawdę >niewielu.

  Ale jestescie niedoksztalceni. Jest WIELU Polakow po Harvardzie i nic w tym wielkiego. Biorac pod uwage Affirmative action czarnoskoremu LATWIEJ sie dostac na Harvard niz bialemu. W USA jest tak teraz jak z punktami
  na studia dla dzieci robotnikow w komunizmie.

 • Gość: Gość

  0

  Ma dziewczyne, bardzo ładną, fajną i intligentną. Pozdrawiam Natalia

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  hehe skonczyl harvard to nazywaja go polakiem, jakby zrobil cos zelego, mowili by ze to przez geny po ojcu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX