Andrzejewicz w "You Can Dance"?

Tarapaty to nowa specjalność Gosi Andrzejewicz . Młoda gwiazdka żeruje na popularności show TVN "You Can Dance" . Światową premierę piosenki o tym samym tytule Gosia i jej kolega Dj Remo zapowiedzieli na najbliższy poniedziałek. Ta wiadomość dotarła już do TVN-u i niewykluczone, że Andrzejewicz czekają poważne kłopoty.


Jeśli myślicie, że Gosia zatańczy w "You Can Dance" , to się mylicie. I to bardzo. Już w poniedziałek ogólnoświatowa premiera singla "You Can Dance", zapowiadającego debiutancką płytę Dj Remo. Płyta ma być w klimacie dance-owym ze zmysłowymi, kobiecymi wokalami.

 

Zapowiadany debiut duetu - Dj Remo i Gosia Andrzejewicz, to dopiero początek, głównie problemów. Nikt nie ma wątpliwości, że oboje posłużyli się tytułem popularnego programu, żeby zdobyć sławę. Niestety, albo "stety" o planach Gosi już dowiedział się TVN.

 

Pracownicy stacji są w szoku, bo nie spotkali się jeszcze z przypadkiem, gdy ktoś "pożycza sobie" nazwę ich programu. Dlatego sprawą zajmą się prawnicy TVN-u. A tymczasem Dj Remo jest spokojny i bez obaw opowiada o swojej karierze.

Cieszę się, że odkryliśmy z Nerosem Gosię w takim klimacie. Mam nadzieję, że kolejna płyta Gosi nie będzie już tylko popowa, ale również klubowa. Jakby nie było, już w poniedziałek Gosię usłyszą nie tylko słuchacze w Polsce, ale również większość osób w całej Europie, a nawet w kilku krajach Azji i Ameryki." - mówi Remo.


Dokładny termin wydania albumu Dj Remo trzyma w tajemnicy. Jednak wytwórnia potwierdza, że już sprzedano ponad 300.000 egzemplarzy przed premierą płyty. To sporo. Ale kasa może być bardzo potrzebna zarówno odważnemu Remikowi jak i Gosi Andrzejewicz. Bo istnieje ryzyko, że TVN wytoczy im proces za bezprawne użycie nazwy popularnego show.