Taniec z gwiazdami - koniec z Porsche! Będzie inna nagroda!

Sukces Plotka! Po naszej interwencji w TVN, stacja poważnie zastanawia się nad zmianą głównej nagrody w "Tańcu z gwiazdami". Na nic to się jednak zda Ani Guzik - ofierze głównej nagrody ostatniej edycji show - czyli niewygodnego Porsche. Głosuj w sondażu Plotka na najfajniejszą nagrodę 7. edycji "Tańca z gwiazdami".

 

To miało być auto marzeń, o którym śnili po nocach uczestnicy 6. edycji "Tańca z Gwiazdami" . Ania Guzik padła ofiarą "mitu Porschaka". Po perypetiach związanych z odbiorem samochodu w końcu się przełamała i wsiadła za kierownicę. Niestety, luksusowe auto nie służy zwyciężczyni show. Okazuje się, że samochód jest za mały i do tego niewygodny. Plotek bardzo się tym zmartwił, dlatego w trosce o dobre samopoczucie potencjalnego zwycięzcy 7. edycji TzG interweniowaliśmy w TVN, żeby stacja zmieniła główną nagrodę.

Nikt nie powiedział, że w siódmej edycji "TzG" do wygrania będzie Porsche. Pomyślimy o sugestiach poprzednich uczestników show i poszukamy odpowiedniej i satysfakcjonującej nagrody dla naszego zwycięzcy. Może będzie to większy i jeszcze droższy samochód, a może po prostu kasa, żeby gwiazdy same kupiły sobie odpowiednie auto do swoich potrzeb. - mówi Karol Smolag, rzecznik prasowy TVN, w rozmowie z Plotkiem.

Uff, Plotkowi kamień spadł z serca. Szkoda nam tylko Ani Guzik. Radzimy odsprzedać "Porschaka" Kubie Wojewódzkiemu, będzie miał dwa, na wypadek jak sią jeden zepsuje.

 

A stacji TVN radzimy się przyjrzeć propozycjom Plotka na nagrodę w 7. edycji "Tańca z gwiazdami".

Więcej o:
Komentarze (128)
Taniec z gwiazdami - koniec z Porsche! Będzie inna nagroda!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  po silowni lepiej by wyglądali

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja sądze że ci którzy głosowali na pieniądze są głupi bo oni i tak dostaną50 albo i więcej tys.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ludzie dajcie spokój pogieło was samochód czy kasa a moze siłownia kogo to obchodzi liczy sie widowisko po co im nagrody?????????????????????????????????/

 • Gość: Gość

  0

  Czwarte najlepsze do mistrza pudziana ! ! ! ! ! !

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  nigdy bym nie oddała samochodu porsche za zadne skarby świata nigdy hehehe :)

 • Gość: Gość

  0

  zdecydowanie druga

 • Gość: Gość

  0

  ANIA JEST SUPER

 • Gość: Gość

  0

  kłuciłam się z mamą że to pani wygra a mama mówiła wygra pani justyna steczkowska założyłam się z mamą i ja wygrałam zaklat zobaczyłam że pani wygrała to skakałam ze szczęścia jak jabym wygrała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX