"Warszawka" nie chce Mandaryny?

Marta Wiśniewska rzadko bywa na salonach. Wcale nie wynika to z tego, że piosenkarka nie ma czasu na bankiety. Wprost przeciwnie. Wiśniewska chce pojawiać na imprezach, ale nikt jej nie zaprasza. Dlaczego?

 

Mandarynę łatwiej spotkać na dyskotece niż na warszawskich salonach. Była żona Michała Wiśniewskiego nigdy nie czuła się dobrze w otoczeniu gwiazd. Mało kto wie, że za złe samopoczucie piosenkarki odpowiedzialni są bywalcy bankietów, którzy najwyraźniej nie lubią Marty i na każdym kroku jej to okazują.

 

Dopóki Mandaryna była żoną Wiśniewskiego nie było jeszcze tak tragicznie. Wszyscy trzymali ją na dystans, ale Wiśniewska bywała na salonach ze względu na pozycję Michała. Po rozwodzie to się jednak zmieniło.

Marta nie jest z ich bajki. Po prostu zawsze była synonimem obciachu i kiczu. To nie podoba się warszawce, która gardzi dyskoteką. Sądzę, że bierze się to z tego, że ona ma po prostu kasę, a ludzie są zawistni i zazdrościli jej sukcesu i pieniędzy. - opowiada kolega Marty.

Sama Mandaryna również nie przepada za tym towarzystwem. Jednak ma świadomość, że czasami bywać trzeba, "nie ma letko" w tej rozrywce.

Więcej o:
Komentarze (156)
"Warszawka" nie chce Mandaryny?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ludzie którzy piszą na Mandarynę że jest nie fajna to zile piszą jest bardzo fajna

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ciacho - jej problem? t.z?
  uważam że marta jest superr a jej były mąż ją skompromitował i dlatego ona ma kłopoty

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  MARCIE MOWIMY - TAK!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  MARCIE MOWIMY - TAK!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  MARTA NIE DAJ SIE!!!! JESTES SUPER!! ALE PO CO JA TO WOGOLE PISZE, CHYBA W GLEBI DUSZY WIESZ, ZE JESTES OK. LUDZIE CIE SZANUJA ZA TO ZE JESTES NATURALNA I SPOKO DZIWECZYNA. BUZIA!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wy sie lepiej nauczcie pisac nie letko tylko LEKKO potrzeba wam SLOWNIKA IDIOCI!!!!!! Juz mi sie nie chce czytac wszystkich waszysc tekstow z bledami!! robicie obciach. A co do mandary ny to jej nie lubie wogole niech stad wyjedzie bo robi nam tylko obciach ;/;/;/

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  jaka warszawka??? to banda przyjezdnych burakow!!! pokazcie mi tam warszawiaka-chociazby z zasiedzenia....

 • Gość: Gość

  0

  jejku ta mandaryna jest jakas.........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX