Rafał Mroczek chciał pozwać Nowickiego za "brak talentu"

Takiego Rafała Mroczka nikt nie zna. Pamiętacie jak kilka miesięcy temu aktor Jan Nowicki na łamach "Faktu" nazwał Rafała i Marcina "byle jakimi aktorami" ? Rafał chciał wytoczyć za to Nowickiemu proces!


Mroczek próbuje na wszelkie sposoby "gwiazdować", ale w ten sposób tylko zraża do siebie ludzi. Aktor wciąż nie może się pogodzić z tym, że popularny i ceniony aktor Jan Nowicki wyśmiał jego umiejętności aktorskie.

 

To bardzo zabolało Rafała i myślał poważnie o tym, żeby skierować pozew do sądu przeciwko sławnemu koledze. Na szczęście znajomi namówili aktora, żeby tego nie robił, bo to pogorszyłoby tylko sprawę.
Mroczek na każdym korku próbuje maskować swoje zawodowe braki warsztatowe i nadrabia w tańcu.

Kilka dni temu Rafał wpadł do klubu na Foksal. Tam już dawno impreza się rozkręciła, ale Mroczek postanowił zabłysnąć i wszedł na parkiet wykrzykując, że teraz wszystkim pokaże jak się tańczy. Jednak szybko się wycofał, bo w tym samym klubie bawił się jego kolega, który jest zawodowym instruktorem tańca. Był naprawdę zmieszany - opowiada informatorka Plotka.

Widać, że Rafał chce za wszelką cenę zabłysnąć. Szkoda tylko, że w ten sposób. Plotek proponuje Mroczkowi, żeby nabrał do swojej pracy więcej dystansu. W końcu nawet popularne osoby są tylko ludźmi.

Więcej o:
Komentarze (118)
Rafał Mroczek chciał pozwać Nowickiego za "brak talentu"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Chłystki psia krew. Pana Nowickiego powinni pytać o pozwolenie czy mogą odezwać się w jego towarzystwie! Rzygam już tymi pseudo-akatorami i pseudo-gwiazdami z ulicznych łapanek.TV i media schodzą na psy :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Więcej samokrytyki i pokory, Panowie Mroczek. Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  pasujecie do siebie

 • idiota

  0

  może raczej powinni swoją mamę pozwać za to, że im talentu aktorskiego nie dała w genach, albo tatę, a nie jakiegoś bogu ducha winnego aktora który się nie boi mówić, że widzi co widzi.

 • Gość: Gość

  0

  cyrki się dzieją

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  bo on nie jest przeciez aktorem

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  KTO WAM TYCH BZDUR NAGADAŁ. MROCZEK JEST PONAD TO. LUBIĘ GO TO NIE JEGO WINA, ŻE NIE SKOŃCZYŁ SZKOŁY AKTORSKIEJ STUDIUJE NA POLITECHNICE, A PAN NOWICKI ZA GŁUPI NA SKOŃCZENIE POLITECHNIKI.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  BARDZO ICH LUBIĘ SĄ AMBITNI I UTALENTOWANI, A WY IM ZAZDROŚCICIE.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  POPIERAM TO żE RAFAL MROCZEK CHCE ZABłYSNąć I żYCZE MU ABY DOSTAWAL JAK NAJWIęCEJ PROPOZYCJI FILMOWYCH

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX