Samuel Palmer nowa twarz w "Barwach szczęścia"

Telenowela TVP2 "Barwy szczęścia" będzie miała nowego przystojniaka. Aktor, który w serialu nieźle zamiesza, nazywa się Samuel Palmer! Już za kilka dni Samuel zadebiutuje na telewizyjnych ekranach! I wszystko na to wskazuje, że zdobędzie nie tylko dużą popularność, ale również serca milionów Polek. Kim jest?
Nowy w "Barwach szczęścia" Kim jest ten nowy? Telenowela Polsatu "Barwy szczęścia" będzie miała nowego przystojniaka. Aktor, który w serialu nieźle zamiesza, nazywa się Samuel Palmer! Już za kilka dni Samuel zadebiutuje na telewizyjnych ekranach! I wszystko na to wskazuje, że zdobędzie nie tylko dużą popularność, ale również serca milionów Polek. Samuel Palmer jest Polakiem, ale jego ojciec pochodzi z Ghany. Przystojny aktor już za kilka dni pojawi się w "Barwach Szczęścia". Palmer to człowiek orkiestra. Nie dość, że skończył renomowane studia ekonomiczne w Bostonie i pracuje na bardzo wysokim stanowisku w zachodniej korporacji, to z dużym powodzeniem śpiewa i sprawdza się w aktorstwie. Nieoficjalnie mówi się, że Samuel może pojawić się również w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Aktor ma duży dystans do tego, co dzieje się w jego życiu. Wcześniej wziął udział w "Szansie na Sukces", dzięki czemu dotarł do finałów i po występie w Sali Kongresowej zdecydował się porzucić rodzinny Poznań i przeniósł się do Warszawy. Palmer szybko zadomowił się w Warszawie, znalazł pracę, ale to okazało się dla niego za mało! Postanowił szukać dodatkowych wyzwań w aktorstwie. - Połknąłem aktorskiego "bakcyla". Sam się nad tym nieraz zastanawiałem. Jeszcze w szkole podstawowej należałem do zespołu pieśni tańca Mała Wielkopolska, śpiewałem pieśni patriotyczne w chórze i grałem w teatrzyku! Od zawsze miałem niespożytą energię! Na studiach tańczyłem w drużynie tańca towarzyskiego i kiedy jeździłem na turnieje, uświadomiłem sobie, że bez tej adrenaliny, nowych wyzwań, nie potrafiłbym żyć. Dlatego też muszę mieć coś obok mojej właściwej pracy opowiada Samuel w rozmowie z Plotkiem. Palmer ma w sobie duży potencjał, żeby zostać prawdziwą gwiazdą. Na razie jednak podchodzi do swojego debiutu w serialu z dużą ostrożnością. Czy podbije serca milionów Polek? Plotek uważa, że ma na to spore szanse!

 

Samuel Palmer jest Polakiem, ale jego ojciec pochodzi z Ghany. Przystojny aktor już za kilka dni pojawi się w "Barwach Szczęścia" . Palmer to człowiek orkiestra. Nie dość, że skończył renomowane studia ekonomiczne w Bostonie i pracuje na bardzo wysokim stanowisku w zachodniej korporacji, to z dużym powodzeniem śpiewa i sprawdza się w aktorstwie.

 

 Samuel Palmer i Katarzyna Glinka

 

Nieoficjalnie mówi się, że Samuel może pojawić się również w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Aktor ma duży dystans do tego, co dzieje się w jego życiu. Wcześniej wziął udział w "Szansie na Sukces", dzięki czemu dotarł do finałów i po występie w Sali Kongresowej zdecydował się porzucić rodzinny Poznań i przeniósł się do Warszawy.

 

 Samuel Palmer i Katarzyna Glinka

 

Palmer szybko zadomowił się w Warszawie, znalazł pracę, ale to okazało się dla niego za mało! Postanowił szukać dodatkowych wyzwań w aktorstwie.

Połknąłem aktorskiego ?bakcyla? Sam się nad tym nieraz zastanawiałem. Jeszcze w szkole podstawowej należałem do zespołu pieśni tańca Mała Wielkopolska, ?śpiewałem pieśni patriotyczne w chórze i grałem w teatrzyku! Od zawsze miałem niespożytą energię! Na studiach tańczyłem w drużynie tańca towarzyskiego i kiedy jeździłem na turnieje uświadomiłem sobie, że bez tej adrenaliny, nowych wyzwań, nie potrafiłbym żyć. Dlatego też muszę mieć coś obok mojej właściwej pracy. - opowiada Samuel w rozmowie z Plotkiem.

Palmer ma w sobie duży potencjał, żeby zostać prawdziwą gwiazdą. Na razie jednak podchodzi do swojego debiutu w serialu z dużą ostrożnością. Czy podbije serca milionów Polek? Plotek uważa, że ma na to spore szanse! A co Wy o tym myślicie?