Samuel Palmer nowa twarz w "Barwach szczęścia"

Telenowela TVP2 "Barwy szczęścia" będzie miała nowego przystojniaka. Aktor, który w serialu nieźle zamiesza, nazywa się Samuel Palmer! Już za kilka dni Samuel zadebiutuje na telewizyjnych ekranach! I wszystko na to wskazuje, że zdobędzie nie tylko dużą popularność, ale również serca milionów Polek. Kim jest?
Nowy w "Barwach szczęścia" Kim jest ten nowy? Telenowela Polsatu "Barwy szczęścia" będzie miała nowego przystojniaka. Aktor, który w serialu nieźle zamiesza, nazywa się Samuel Palmer! Już za kilka dni Samuel zadebiutuje na telewizyjnych ekranach! I wszystko na to wskazuje, że zdobędzie nie tylko dużą popularność, ale również serca milionów Polek. Samuel Palmer jest Polakiem, ale jego ojciec pochodzi z Ghany. Przystojny aktor już za kilka dni pojawi się w "Barwach Szczęścia". Palmer to człowiek orkiestra. Nie dość, że skończył renomowane studia ekonomiczne w Bostonie i pracuje na bardzo wysokim stanowisku w zachodniej korporacji, to z dużym powodzeniem śpiewa i sprawdza się w aktorstwie. Nieoficjalnie mówi się, że Samuel może pojawić się również w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Aktor ma duży dystans do tego, co dzieje się w jego życiu. Wcześniej wziął udział w "Szansie na Sukces", dzięki czemu dotarł do finałów i po występie w Sali Kongresowej zdecydował się porzucić rodzinny Poznań i przeniósł się do Warszawy. Palmer szybko zadomowił się w Warszawie, znalazł pracę, ale to okazało się dla niego za mało! Postanowił szukać dodatkowych wyzwań w aktorstwie. - Połknąłem aktorskiego "bakcyla". Sam się nad tym nieraz zastanawiałem. Jeszcze w szkole podstawowej należałem do zespołu pieśni tańca Mała Wielkopolska, śpiewałem pieśni patriotyczne w chórze i grałem w teatrzyku! Od zawsze miałem niespożytą energię! Na studiach tańczyłem w drużynie tańca towarzyskiego i kiedy jeździłem na turnieje, uświadomiłem sobie, że bez tej adrenaliny, nowych wyzwań, nie potrafiłbym żyć. Dlatego też muszę mieć coś obok mojej właściwej pracy opowiada Samuel w rozmowie z Plotkiem. Palmer ma w sobie duży potencjał, żeby zostać prawdziwą gwiazdą. Na razie jednak podchodzi do swojego debiutu w serialu z dużą ostrożnością. Czy podbije serca milionów Polek? Plotek uważa, że ma na to spore szanse!

 

Samuel Palmer jest Polakiem, ale jego ojciec pochodzi z Ghany. Przystojny aktor już za kilka dni pojawi się w "Barwach Szczęścia" . Palmer to człowiek orkiestra. Nie dość, że skończył renomowane studia ekonomiczne w Bostonie i pracuje na bardzo wysokim stanowisku w zachodniej korporacji, to z dużym powodzeniem śpiewa i sprawdza się w aktorstwie.

 

 Samuel Palmer i Katarzyna Glinka

 

Nieoficjalnie mówi się, że Samuel może pojawić się również w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Aktor ma duży dystans do tego, co dzieje się w jego życiu. Wcześniej wziął udział w "Szansie na Sukces", dzięki czemu dotarł do finałów i po występie w Sali Kongresowej zdecydował się porzucić rodzinny Poznań i przeniósł się do Warszawy.

 

 Samuel Palmer i Katarzyna Glinka

 

Palmer szybko zadomowił się w Warszawie, znalazł pracę, ale to okazało się dla niego za mało! Postanowił szukać dodatkowych wyzwań w aktorstwie.

Połknąłem aktorskiego ?bakcyla? Sam się nad tym nieraz zastanawiałem. Jeszcze w szkole podstawowej należałem do zespołu pieśni tańca Mała Wielkopolska, ?śpiewałem pieśni patriotyczne w chórze i grałem w teatrzyku! Od zawsze miałem niespożytą energię! Na studiach tańczyłem w drużynie tańca towarzyskiego i kiedy jeździłem na turnieje uświadomiłem sobie, że bez tej adrenaliny, nowych wyzwań, nie potrafiłbym żyć. Dlatego też muszę mieć coś obok mojej właściwej pracy. - opowiada Samuel w rozmowie z Plotkiem.

Palmer ma w sobie duży potencjał, żeby zostać prawdziwą gwiazdą. Na razie jednak podchodzi do swojego debiutu w serialu z dużą ostrożnością. Czy podbije serca milionów Polek? Plotek uważa, że ma na to spore szanse! A co Wy o tym myślicie?

 

 

Więcej o:
Komentarze (92)
Samuel Palmer nowa twarz w "Barwach szczęścia"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  no no śliczniutki ;) oby długo został na ekaranach:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  On jest taki śliczny !!!
  Chyba zaczne oglądac ten serial

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  jejciu...ale on przystojny...najbardziej uwielbiam oglądać w Barwach Szczęscia sceny, w których występuje Sam z Kasią...oni sa do siebie stworzeni!!! Nie wiem jak na żywo, ale napewno w serialu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo przystojny, mam nadzieję, żę jego rola będzie b. rozbudowana

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  śliczny i słodki ooo tak !

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ;) Samek to bardzo wartościowy,inteligentny facet...znam i podziwiam..powodzenia!!pozdrawiam :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Przystojny, miły i inteligentny ;) da się z nim pogadać i wie czego chce od życia!! Ma szanse zaistnieć w tym serialu.. a nawet może coś więcej z tego wynieknie?..
  Brawo SAM ;) GRATULACJE!! i Trzymam kciuki mocno ;) D.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  hey babe :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Poznałam go na imprezie w Zakopanym jest naprawde fajną i wartościową osobą Najfajniejsze jest to,że w żaden sposób nie wywyższa się swoją sławą tylko jest normalny i bardzo sympatyczny:)pozdrowienia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX