Najbardziej rozrywkowi gwiazdorzy w Polsce!

Lans to podstawa, a bounce jeszcze bardziej. Co prawda, żaden polski gwiazdor nie chce się do tego przyznać, ale bywanie jest naprawdę w cenie. Zobacz ranking najbardziej imprezowych polskich gwiazdorów. Jak się bawią i z kim!
Najbardziej rozrywkowe gwiazdy Lans to podstawa, a bounce jeszcze bardziej. Co prawda, żaden polski gwiazdor nie chce się do tego przyznać, ale bywanie jest naprawdę w cenie. Co prawda, żaden polski gwiazdor nie chce się do tego przyznać, ale bywanie jest naprawdę w cenie. Zobacz ranking najbardziej imprezowych polskich gwiazdorów. 1. Olivier Janiak. Zdecydowany król bankietów i prawdziwy lanser. W prawie każdy weekend Olivier Janiak bywa w swoim ulubionym warszawskim klubie "Utopia". 2. Paweł Wilczak. Aktor pojawia się w wielu klubach. Jego ulubionym rejonem są kluby przy warszawskim pl. Trzech Krzyży, tzw. trójkąt "Szpilka", "Szpulka", "Szparka". 3. Michał Koterski. Misiek Koterski bywa dosłownie wszędzie - żadnego bankietu sobie nie odpuści. Co prawda, na co dzień aktor i skandalista mieszka w Łodzi. Ale powszechnie znane są jego "wycieczki" na warszawskie salony. 4. Rafał i Marcin Mroczkowie. Są jak dwie krople wody. Chłopaki z Siedlec postawili na ekskluzywne towarzystwo i bywają zasadniczo w rejonie nocnych klubów przy ul. Foksal w Warszawie, gdzie bawi się cała tzw. warszafka. 5. Rafał Maserak. Zdecydowany faworyt i ulubieniec fotoreporterów. Maserak obecnie prowadzi zajęcia w samym sercu stolicy, dlatego w ciągu dnia można go spotkać jak krąży po okolicznych knajpkach z kebabami. Wieczorem zaś Rafał okupuje modne kluby przy ul. Mazowieckiej w Warszawie, rzadziej zaś wpada na pl. Trzech Krzyży. 6. Kuba Wesołowski. Wesołowski to prawdziwy lew salonowy. Praktycznie żadnej imprezy nie ominie. Bywa w knajpkach przy ul. Chmielnej, lubi też lokal ze swojskim jadłem "U Szwejka", ale nie pogardzi i modnym towarzystwem z warszawskiego klubu "Utopia" czy z "Między nami". 7. Paweł Deląg. Nie bawisz się nie żyjesz, to chyba dewiza Deląga. Aktor również lubi imprezować, ale ostrożnie i samotnie. Częściej można go spotkać w klubach z głośną muzyką w towarzystwie tajemniczych piękności, niż na salonach.

1. Olivier Janiak

Zdecydowany król bankietów i prawdziwy lanser. W prawie każdy weekend Olivier Janiak bywa w swoim ulubionym warszawskim klubie "Utopia". Tam ponoć zawsze warto się pokazać, bo w końcu w tym lokalu spotykają się specjaliści od mody i inni ludzie z tzw. środowiska.

 

 Olivier Janiak i Mateusz Damięcki

 

2. Paweł Wilczak

Aktor pojawia się w wielu klubach. Paweł (na zdjęciu z Joanną Brodzik) w przeciwieństwie do swoich kolegów znajduje zawsze czas na relaks. Jego ulubionym rejonem są kluby przy warszawskim pl. Trzech Krzyży, tzw. trójkąt "Szpilka", "Szpulka", "Szparka".

 

 Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

 

3. Michał Koterski

Misiek Koterski bywa dosłownie wszędzie - żadnego bankietu sobie nie odpuści. Co prawda, na co dzień aktor i skandalista mieszka w Łodzi. Ale powszechnie znane są jego "wycieczki" na warszawskie salony. Znajomi Miśka są przekonani, że bywanie na bibkach jest jego ulubionym zajęciem.

 

 Michał Koterski i Ędward Ącki

 

4. Rafał i Marcin Mroczkowie

Są jak dwie krople wody. Dlatego, trudno powiedzieć, który ze sławnych braci pojawia się na salonach. Chłopcy z Siedlec postawili jednak na ekskluzywne towarzystwo i bywają zasadniczo w rejonie nocnych klubów przy ul. Foksal w Warszawie, gdzie bawi się cała tzw. warszafka.Marcin i Rafał świetnie czują się w tym modnym towarzystwie (na zdjęciu Rafał z drinem).

 

 Rafał Mroczek

 

5. Rafał Maserak

Zdecydowany faworyt i ulubieniec fotoreporterów. Maserak obecnie prowadzi zajęcia w samym sercu stolicy, dlatego w ciągu dnia można go spotkać jak krąży po okolicznych knajpkach z kebabami. Wieczorem zaś Rafał okupuje modne kluby przy ul. Mazowieckiej w Warszawie, rzadziej zaś wpada na pl. Trzech Krzyży.

 

 Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

 

6. Kuba Wesołowski

Wesołowski to prawdziwy lew salonowy. Praktycznie żadnej imprezy nie ominie. Bywa wknajpkach przy ul. Chmielnej, lubi też lokal ze swojskim jadłem "U Szwejka", ale nie pogardzi i modnym towarzystwem z warszawskiego klubu "Utopia" czy z "Między nami". Co ciekawe, Kubuś twierdzi, że nie lubi się lansować. Jednak fakty mówią zupełnie co innego!

 

 Kuba Wesołowski, Agnieszka Włodarczyk i Piotr Zelt

7. Paweł Deląg

Nie bawisz się nie żyjesz, to chyba dewiza Deląga. Aktor również lubi imprezować, ale ostrożnie i samotnie. Częściej można go spotkać w klubach z głośną muzyką w towarzystwie tajemniczych piękności niż na salonach. Deląg jako jeden z nielicznych od lansu bardziej ceni dobrą zabawę.

 

 Paweł Deląg


Więcej o:
Komentarze (119)
Najbardziej rozrywkowi gwiazdorzy w Polsce!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  gdzie mozemy spotkac pawla delaga

 • Gość: Gość

  0

  moim zdaniem maserak to palant

 • Gość: Gość

  0

  kkkkkkuuuuuuuuubbbbbbbbaaaaaaaaaa

 • Gość: Gość

  0

  NIECH SIE BAWIĄ! w koncu to tez ludzie i cos od życia im sie nalezy:)jak jest tam SZymuś to napewno jest wesolo") uwielbiam go:) buziolki dla niego;*

 • Gość: Gość

  0

  nie za bardezo ich lubię bo o wszystkum co robią piszecie nawet o głupotach ale to co niechsię bawia płóki mogą;]

 • Gość: Gość

  0

  nie za bardezo ich lubię bo o wszystkum co robią piszecie nawet o głupotach ale to co niechsię bawia płóki mogą;]

 • Gość: Gość

  0

  nie za bardezo ich lubię bo o wszystkum co robią piszecie nawet o głupotach ale to co niechsię bawia płóki mogą;]

 • Gość: Gość

  0

  michałek ma wygrac buziol dla niego... wiecie ze doda to lesba? oo kurcze

 • Gość: Gość

  0

  ja tez uwazam ze michał koterski jest spoko kolo poweinien wygrac..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX