M jak miłość - serial będzie odmłodzony!

A jednak potwierdzają się pogłoski o tym, że w "M jak miłość" szykują się poważne zmiany. Ilona Łepkowska już od dłuższego czasu myśli o tym, w jaki sposób podnieść jeszcze bardziej oglądalność swojego serialu. I znalazła już na to sposób. Kłopot w tym, że z ekranów mogą zniknąć znani i lubiani aktorzy!

 

Już za kilka tygodni poznamy nowych bohaterów serialu "M jak miłość". Grono przyjaciół Rafała i Marcina Mroczków znowu się powiększy. Scenarzyści na razie nie chcą zdradzić kim są nowe postaci, ale obiecują, że będzie to naprawdę wielka niespodzianka dla wszystkich.

 

Ta wiadomość z pewnością ucieszy młodszych widzów serialu Dwójki. Ale wielu aktorom związanym z "M jak miłość" wcale nie jest do śmiechu, bo to tylko potwierdzą się plotki, które od dłuższego czasu krążą w branży na temat pomysłów Ilony Łepkowskiej.

 

Popularna scenarzystka chce ponoć odmłodzić obsadę, bo bardzo zależy jej na przyciągnięciu przed telewizory młodych widzów.

Rzeczywiście wśród moich kolegów panuje nienajlepsza atmosfera. Wszyscy boją się o swoje posady, bo w końcu w serialu jest coraz więcej młodych aktorów. To dobrze, że pani Ilona myśli o młodych ludziach, ale nie powinna zapominać też o tych, którzy ten serial stworzyli. - opowiada aktorka związana z serialem.

O swoją przyszłość najbardziej drży Agnieszka Fitkau-Perepeczko oraz Małgosia Kożuchowska. Ta ostatnia ponoć podpadła Łepkowskiej tym, że przeszła do Polsatu. Aż trudno wyobrazić sobie serial "M jak miłość" bez rodziny Mostowiaków. Plotek ma nadzieję, że Ilona Łepkowska nie pozbędzie się Lucjana i Basi - bez nich ten serial nie ma po prostu racji bytu!