Żora Korolyov w brytyjskim "Tańcu z Gwiazdami"?!

Szok! Anglicy chcą nam ukraść Żorę Korolyova! Tancerz dostał właśnie propozycję występu w brytyjskiej edycji show "Taniec z gwiazdami" - donosi "Super Ekspress". Plotek sprawdził - wygląda na to, że Żora ją przyjmie!

 

To już pewne. Żora Korolyov w każdej chwili może opuścić Polskę. Tancerz i aktor dostał propozycję z BBC, żeby zatańczyć w brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Według informacji, które zdobył Plotek Żora poważnie rozważa tę propozycję, bo to może otworzyć mu drogę do międzynarodowej kariery.

Tak od kilku tygodni prowadzimy rozmowy z BBC. Decyzję podejmiemy na początku lutego. To na pewno dla Żory spora szansa, ale nie wiemy, co jeszcze zrobimy. W końcu jakiś czas temu podpisaliśmy kontrakt na kontynuację serialu. - opowiada manager tancerza.

Żora być może zatańczy w brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jednak nie myśli o tym, żeby porzucać Polskę. Ponoć tancerz bardzo przywiązał się do naszego kraju i nie bardzo chce go opuszczać. Trzeba przyznać, że postawa Żory jest dobrym wzorem dla młodych Polaków, którzy wciąż opuszczają nasz kraj w poszukiwaniu pracy!