Górniak w "Tańcu z Gwiazdami"?!

Edyta Górniak może zatańczyć w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Tak przynajmniej wynika z informacji, które opublikował dwutygodnik "Party". Według gazety TVN prowadzi bardzo poważne rozmowy z gwiazdą. Czy Edyta Górniak naprawdę porzuci rolę jurorki i zatańczy na parkiecie? Tylko Plotek poznał całą prawdę!


Według gazety Edytę Górniak w "Jak Oni Śpiewają" miałaby zastąpić Kayah. Zaś Edyta ma wziąć udział w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarze tej gazety powołują się na wypowiedź Darka Krupy, który przyznał, że Polsat nie podpisał jeszcze kontraktu z jego żoną na udział w 3. edycji "Jak Oni Śpiewają". Nic dziwnego, że o udziale Edyty w "Tańcu z Gwiazdami" aż huczy w całej Warszawie.

 

Na szczęście Plotek dla fanów Edyty Górniak ma dobrą wiadomość. Jaką?

Edyta Górniak z całą pewnością pojawi się w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają". To jakieś bzdury piszą dziennikarze tej gazety. Edyta Górniak jest dla nas bardzo ważną osobą i gdyby zdecydowała się na jakieś kroki zawodowe, to na pewno wiedzielibyśmy o tym. - opowiada pracownik Polsatu.

Pracownicy Polsatu zapewniają, że Edyta zasiądzie w swoim sędziowskim fotelu na początku marca. Co prawda, piosenkarka przyznała w jednym z wywiadów, że marzy się jej nauka tańca, ale najwyraźniej Górniak woli śpiewać niż tańczyć.

Więcej o:
Komentarze (116)
Górniak w "Tańcu z Gwiazdami"?!
Zaloguj się
 • ermilka1

  Oceniono 1 raz 1

  fajnie ze sie nauczy tanczyc. lubie Edyte Górniak:)

 • Gość: Gość

  0

  napewno zatańczysz w taniec w taniec z gwiazdami...to super...żeby ci się trafił partner stefano...bo ja kocham stefano....jak on tańczy popatr jak on simę rusza poprostu kocham cie też jest fajny rafał maserak też sie fajnie rusza ale nie tak ja stefano.........

 • Gość: Gość

  0

  fajowo!
  moze nauczy sie tanczyc

 • Gość: Gość

  0

  moi zdaniem edyta gurniak muci zatancy bo moja kolantka ją

 • Gość: Gość

  0

  Edyto Górniak +śpiewaj "itp.

 • Gość: Gość

  0

  TK.H3 na 7164 na Edytę Gorniak za to że śpiewa AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

 • Gość: Gość

  0

  TK.H3 na 7164 na Edytę Górniak za """"""PERŁĘ""""""".

 • Gość: Gość

  0

  Tk.H3 na 7164 na Edytę Górniak .za "DOTYK"

 • Gość: Gość

  0

  TK.H3 na 7164 na Edytę Górniak za "Błękit Myśli"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX