Iza Miko wystawiała Zakościelnego?

Maciek Zakościelny chce studiować aktorstwo w jednej z renomowanych szkół w Nowym Yorku, bo chce podnieść kwalifikacje. Do tego namówiła aktora jego narzeczona Iza Miko. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna wystawiła Maćka do wiatru. O co chodzi?

 

Wiadomo już, że Maciek Zakościelny zniknie z telewizyjnych ekranów. Według informacji, które uzyskał Plotek z TVN-u aktor chce zrobić sobie przerwę w pracy i będzie rzadziej pojawiał się na telewizyjnych ekranach. Na razie przez pół roku, a czy i kiedy wróci do pracy Zakościelny ma ponoć zadecydować podczas tegorocznych wakacji.

 

Nieoficjalnie wiadomo, że do wyjazdu do Ameryki namówiła Maćka jego narzeczona Iza Miko, która ponoć bardzo chciała, żeby Zakościelny się rozwijał.

Wiem, że Iza bardzo chciała, żeby Maciek się rozwijał. Zapraszała go często do Nowego Yorku, pokazywała tamtejszą kulturę. On też już od dawna myślał, żeby pokierować swoją karierą w taki sposób, żeby w końcu dostawać lepsze role. - opowiada koleżanka Zakościelnego.

Nic dziwnego, że Maciek zachęcony przez Izę w końcu zdecydował się na wyjazd. Bo nie dość, że to znakomita okazja do tego, żeby się podszkolić, to w ten sposób aktor chciał być blisko swojej narzeczonej. Niestety, kilka dni temu Iza Miko oświadczyła, że kariera jest dla niej najważniejsza. A planuje ją robić w Los Angles, bo dostała stamtąd propozycje nowych ról. Czy to oznacza, że Zakościelny będzie skazany na samotność w Nowym Jorku?

 

Więcej o:
Komentarze (81)
Iza Miko wystawiała Zakościelnego?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Co do urody, to na szczęście nie każda dziewczyna musi wyglądać jak lalka Barbie czy Doda. A co do tych "Pań", które obrzucają epitetami każdą laskę, której się coś w życiu udało, to one zazwyczaj wyglądają tak, że żal popatrzeć.

 • Gość: Gość

  0

  Skomentuje pierwszy komentarz jeśli Iza Miko jest ładna i utalentowana to ja jestem święty Antoni. Ona sobie nazwisko skróciła!! Zal

 • Gość: Gość

  0

  Ta cała Miko to jakiś pokemon. Skąd ona się wzięła. Po co Zakościelnemu taka narzeczona w Polsce jest dużo fajniejszych i ładniejszych lasek.

 • Gość: Gość

  0

  ja bym zakoscielnego nie zostawila nawet dla kariery! ja jestem jego fanka i weim cco mowie a tak iza jak ma go gdzies to nie wyjerzdza im szybciej tym lepiej

 • Gość: Gość

  0

  Iza to moja kuzynka i jest SUPER FAJNA!! ^_^ :)

 • Gość: Gość

  0

  Ludzie, i dobrze że niby go zostawiła on ma siedzieć w Polsce, a nie w Hollywood grać w jakimś filmie marną role np.taksówkarza. W Polsce znają go b. dobrze i na pewno jak zostanie nie pożałuje,A TAK NA MARGINESIE kryminalni BEZ NIE GO TO NIE Są już KRYMINALNI tylko jakaś parodia, a ta pani Milko prędzej czy później go zostawi bo dla niej będzie z biedny!!!

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  NIE WYOBRAŻAM SOBIE TEGO ŻE mACIEK MOŻE WYJECHAĆ TO ZNAKOMITY AKTOR I NIE POTRZEBUJE ŻADNYCH DALSZYCH EDUKACJI ABY STAĆ SIĘ LEPSZY ON JUŻJEST ZNAKOMITY;P A TEJ iZY TO NIGDY NIE LUBIŁAM POMIMO TEGO ŻE JEST ŁADNA OCZYWIŚCIE W MAKIJAŻU I JEST DOBRA AKTORKA TO NIE MA ZBYT PRZYJEMNEGO WYRAZU TWARZY,,,,

 • Gość: Gość

  0

  iza Miko jest debilka ze zostawia Maćka! /; kochamy go!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX