Chajzer będzie rywalem Huberta Urbańskiego?!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Zygmunta Chajzera. Obawy, że popularny dziennikarz pozostanie bez pracy są na wyrost. Chajzerem jest zainteresował się Polsat. Stacja chce mu powierzyć prowadzenie nowego teleturnieju. Wszystko dlatego, że TVN reaktywował "Milionerów" z Hubertem Urbańskim.

Polsat szykuje się już do jesiennej walki o widzów. Poza nowym widowiskiem z udziałem amatorów stacja szykuje się do całkiem nowego teleturnieju. Czyżby Polsat zazdrościł TVN, że na antenę stacji wróci za kilka dni quiz "Milionerzy"? Na to wygląda. Polsat chce zatrudnić do prowadzenia tego programu Zygmunta Chajzera. Obecnie trwają rozmowy w tej sprawie z dziennikarzem.
Pan Zygmunt to bardzo doświadczona osoba. Pracował już dla nas, chcemy wrócić do tej współpracy. Od kilku sezonów nie mieliśmy żadnego teleturnieju na naszej antenie więc pora to zmienić.- zdradza pracownik Polsatu.

Stacja na razie nie chce ujawnić żadnych szczegółów. Wiadomo, że prowadzącym nowy program ma być Zygmunt Chajzer. Według wstępnych ustaleń teleturniej na antenie Polsatu pojawi się nie prędzej niż we wrześniu. A to oznacza, że Chajzer ma sporo czasu do tego, żeby się przygotować do widowiska.

Więcej o:
Komentarze (38)
Chajzer będzie rywalem Huberta Urbańskiego?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  Pan Z,Chajkzer tgo najodpowiedniejsza osoba do poprowadzenia tego programu.

 • Gość: Gość

  0

  A moze "Idz na calosc" powroci skoro taka moda na reakrywacje teleturniejów? Co wy na to?

 • Gość: Gość

  0

  niech ta gwardia "staruchów" w końcu się już weźmie na emeryturę i da szansę młodym ludziom,którzy kończą szkoły i nie mogą się nigdzie zachaczyć , bo właśnie taka Dowbor, Fajkowskie,Chajzery, Urbańskie i inne dziady nie mogą się nachapać i ciągle żebrają o jakieś teleturniej lub programy, które poprowadzą.
  jak chcą pracowac niech idą do supermarkepu i stoją za ladą

 • Gość: Gość

  0

  k,vghmcghmxdxdbbhjm ich hab das nicht geliden
  :D

 • Gość: Gość

  0

  no reście zanalaz kokurenta i rywala

 • Gość: Gość

  0

  a ja go tam nie lubie.....

 • Gość: Gość

  0

  w tym artykule jest napisane ZYGMUNT..... ! ! !

 • Gość: Gość

  0

  Do "darro" - podstawówka to wyższy poziom xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX