Rafał Mroczek wstydzi się swoich korzeni?

Rafał Mroczek mieszka od kilku lat w Warszawie. Jednak nadal jeździ swoim samochodem na rejestracjach ze swojego rodzinnego miasta. Mało kto wie, że popularny aktor podobno wstydzi się swoich korzeni. Dlaczego?

 

Popularny aktor nadal oficjalnie jest mieszkańcem Siedlec. Niestety, odkąd Mroczek wyjechał z rodzinnego miasta na studia rzadko bywa w swoim mieście. Znajomi aktora bardzo nad tym ubolewają, ale nie mogą nic poradzić, bo Mroczek twierdzi, że ma mało wolnego czasu. Trzeba przyznać, że Rafał jest bardzo zapracowany i z pewnością sporo czasu musi poświęcić na naukę i pracę.

 

Jednak mało kto wie, że Rafał nie pojawia się często w rodzinnych stronach z zupełnie innego powodu.

Wiem, że Rafał się po prostu wstydzi rodzinnych stron. Nie przyznaje się do tego, że pochodzi z Siedlec. Ma zresztą żal do miasta o to, że nie promuje go tak, jak powinno. - opowiada koleżanka aktora.

Sporo w tym prawdy. Na oficjalnej stronie Siedlec nie ma nawet żadnej wzmianki o tym, że Rafał i Marcin pochodzą z tego miasta. Plotek zastanawia się czyja to naprawdę wina? Być może aktor powinien zapomnieć o tym, że jest gwiazdą i starać się o to, żeby promować miasto!

Więcej o:
Komentarze (104)
Rafał Mroczek wstydzi się swoich korzeni?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  KAŻDY - NAWET NAJGŁUPSZY POWINIEN ZAUWAŻYĆ ŻE PRZEMAWIA PRZEZ WAS ZAZDROŚĆ! DO ROBOTY SIĘ BIERZCIE TO MOŻE KIEDYŚ DOJDZIECIE CHOCIAŻ W POŁOWIE DO TEGO CO ONI OSIĄGNĘLI!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  gdy u kuby wojewodzkiego powiedzial ze siedlczanie zaciągają i jak tylko przyjechal dostal wpierdziel. i bardzo dobrze! niech sie wstydzi. a siedlczanie i tak wiedza ze on jest nikim. a uwaza sie za Bog wie kogo. kazdy go wyśmieje.

 • Gość: Gość

  0

  Hej!!Ja właśnie jestem z Siedlec i w siedlcach nie ma obciachu!!Chodzi mu o to że siedlce nie są rozgłaśniane (bo wszędzie ich dużo )oczywiście gratuluje im bo mnie uczy w podstawówce ich wychowawczyni !!!A tak za marginesem często ich widuje w Siedlcach!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Noooooooooooooo

 • Gość: Gość

  0

  A moze niecjh On sam wypowie sie na ten temat? Nie mówcie za Niego !! Rafał pozdrawiam
  MM

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  słuchaj BARANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawda w oczy kole co?! żal mi was :D

 • Gość: Gość

  0


  Anula nie badz taka madra bo i tak kazdy wie ze sa z siedlec i nie rub z nikogo baranow ku.....!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  wezcie wy wogole pojeby genetyczne ze ktos jest zazdrosny ten kto to napisal moze sam by sie wzial do roboty nie twoja sprawa baranie!!

 • Gość: Gość

  0


  Anula nie badz taka madra bo i tak kazdy wie ze sa z siedlec i nie rub z nikogo baranow ku.....!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX