Marta Kaczyńska w "Tańcu z gwiazdami"?!

Sensacja!! Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dostała propozycję występu w 7. edycji "Tańca z gwiazdami" - dowiedział się nieoficjalnie Plotek. Wszystko na to wskazuje, że ją przyjmie!

 

Marta Kaczyńska w "TzG"?! Nie chce być w cieniu ojca? Marta Kaczyńska, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dostała propozycję występu w 7. edycji "Tańca z gwiazdami" - dowiedział się nieoficjalnie Plotek. Sensacja! Były już córki byłych prezydentów: Kwaśniewskiego i Wałęsy, ale córki urzędującej głowy państwa jeszcze w "Tańcu z gwiazdami" nie było! TVN chce to zmienić dlatego zaproponował Marcie Kaczyńskiej występ w 7. edycji "Tańca z gwiazdami"! Nieoficjalnie mówi się, że Marta raczej tą ofertę przyjmie. Powód? Plotek dowiedział się, że córka prezydenta nie chce już pozostawać w cieniu swojego ojca i postanowiła zmienić swój wizerunek. Pierwszy krok Marta Kaczyńska zrobi już w najbliższą niedzielę - po raz pierwszy udzieli wywiadu. Córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego pojawi się w programie "Dzień Dobry TVN". Dotąd córka prezydenta unikała mediów, ale przed TVN się ugięła. Jeśli zgodzi się też zatańczyć na parkiecie show, będzie największą gwiazdą 7. edycji "TzG". Trudno się temu dziwić, bo Marta jest naprawdę piękną kobietą, a wielu Polaków chciałoby ją zobaczyć na telewizyjnych ekranach. A Wy chcecie zobaczyć Martę w "TzG"? UPDATE: Rozmawialiśmy z kancelarią Prezydenta. Usłyszeliśmy: - Marta Kaczyńska nigdzie nie wystąpi. Nie zdementowano jednak informacji o samej propozycji. Czyżby Marta miała szlaban na występy w telewizji? Poprosiliśmy też o potwierdzenie tej informacji TVN, od szefowej PR stacji Joanny Górskiej usłyszeliśmy: - Nie mogę tego potwierdzić, ale tak jest zawsze w tej fazie przygotowań do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". UPDATE 2: Jeden z naszych autorów donosi, że jeszcze w czwartek na stronie internetowej programu "Dzień Dobry TVN", wśród zaproszonych gości do niedzielnego programu była Marta Kaczyńska. Obecnie ta informacja zniknęła. Jeśli widzieliście zdjętą zajawkę programu, dajcie znać Plotkowi na maila: plotek@g.pl.

 

Były już córki byłych prezydentów: Kwaśniewskiego i Wałęsy, ale córki urzędującej głowy państwa jeszcze w "Tańcu z gwiazdami" nie było! TVN chce to zmienić dlatego zaproponował Marcie Kaczyńskiej występ w 7. edycji "Tańca z gwiazdami"! Nieoficjalnie mówi się, że Marta raczej tą ofertę przyjmie. Powód? Plotek dowiedział się, że córka prezydenta nie chce już pozostawać w cieniu swojego ojca i postanowiła zmienić swój wizerunek.

 

Pierwszy krok Marta Kaczyńska zrobi już w najbliższą niedzielę - po raz pierwszy udzieli wywiadu. Córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego pojawi się w programie "Dzień Dobry TVN".

 

Dotąd córka prezydenta unikała mediów, ale przed TVN się ugięła. Jeśli zgodzi się też zatańczyć na parkiecie show, będzie największą gwiazdą 7. edycji "TzG".

 

Trudno się temu dziwić, bo Marta jest naprawdę piękną kobietą, a wielu Polaków chciałoby ją zobaczyć na telewizyjnych ekranach. A Wy chcecie zobaczyć Martę w "TzG"?

 

UPDATE

Rozmawialiśmy z kancelarią Prezydenta. Usłyszeliśmy:

Marta Kaczyńska nigdzie nie wystąpi

Nie zdementowano jednak informacji o samej propozycji. Czyżby Marta miała szlaban na występy w telewizji?

 

Poprosiliśmy też o potwierdzenie tej informacji TVN, od szefowej PR stacji Joanny Górskiej usłyszeliśmy:

Nie mogę tego potwierdzić, ale tak jest zawsze w tej fazie przygotowań do kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

 

UPDATE 2:

10.04.2010 W KATASTROFIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU POD SMOLEŃSKIEM ZGINĘLI RODZICE MARTY - LECH I MARIA KACZYŃSCY. REDAKCJA ŁĄCZY SIĘ W BÓLU Z MARTĄ.


Komentarze (200)
Marta Kaczyńska w "Tańcu z gwiazdami"?!
Zaloguj się
 • russela

  Oceniono 39 razy 33

  Czy szanowny Plotek nie mógłby jakoś zmodyfikować albo zlikwidowac tego newsa? Gdzie to się zgłasza? To az nie wypada, żeby go pokazywać wsrod najczesciej czytanych, zwlaszcza, że dzieciarnia DATY nie czyta i głupie komentarze daje.

 • lalolka

  Oceniono 28 razy 22

  Z lekka debilny pomysł robić taki update starego newsa o TzG.

 • alicja23

  Oceniono 25 razy 19

  nie jestem w stanie sobie wyobrazic co ta biedna dziewczyna teraz czuje MARTO jesteśmy z tobą!!!!

 • kinia21

  Oceniono 24 razy 18

  TAKIEJ UŚMIECHNIĘTEJ PANI MARTY DŁUGO NIE ZOBACZYMY ...STRASZNIE MI JEJ ŻAL... TO JEST NAJGORSZA TRAGEDIA JAKĄ OD WIELU LAT SŁYSZAŁAM ... ŻYCIE JEST TAKIE NIE SPRAWIEDLIWE!!!

 • nick15

  Oceniono 24 razy 18

  matko biedna dziewczyna za jednym razem straciła ojca i matke :(

 • olgina85

  Oceniono 30 razy 18

  ludzie czy wy nie widzicie ze to jakies starocie sa.7 edycja?teraz jak sie nie myle mamy 11.i uwazam ze strona plotka nie jest wlasciwym miejscem na kondolencje.pomyslcie troszke

 • iszaroz

  Oceniono 23 razy 17

  11.01.2008 !!!! Patrzcie na datę dodania artykułu !!!

 • lusia26

  Oceniono 21 razy 17

  jesteśmy z Tobą!!!!! tra tragedia nie powinna się wydarzyć!!!!

 • malwi

  Oceniono 20 razy 16

  Bardzo jej współczuje. Straciła bliskie jej osoby. Nie potrafie wyobrazić sobie co ona czuje. Taka tragedia :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX