Margo pokona Gosię Andrzejewicz?

Margo to nowe wcielenie Gosi Da Luxe. Polska artystka porzuciła międzynarodową karierę i chce podbić krajowy rynek! Margo jest jedną z nielicznych piosenkarek, które zdecydowały śpiewać po polsku na festiwalu Eurowizji. Dlaczego?
Margo pokona Andrzejewicz? Margo to nowe wcielenie Gosi Da Luxe. Polska artystka porzuciła międzynarodową karierę! Margo jest jedną z nielicznych piosenkarek, które zdecydowały śpiewać po polsku na Eurowizji. Dlaczego? Polska artystka porzuciła międzynarodową karierę! Margo jest jedną z nielicznych piosenkarek, które zdecydowały śpiewać po polsku na Eurowizji. Dlaczego? Piosenkarka przez wiele lat śpiewała po angielsku i występowała głównie na zachodnich scenach muzycznych. To jednak nie wystarczyło artystce, bo ponoć bardzo tęskniła za rodzinnym krajem. Kilka miesięcy temu wróciła z mężem do Polski i rozpoczęła solową karierę. Nie przypadkowo jej debiutancki album ukaże się w tej samej wytwórni co płyty Gosi Andrzejewicz. Czy jednak Margo ma szansę zdobyć popularność? Co ciekawe, Margo, podobnie jak jej konkurentka, chce śpiewać wyłącznie po polsku. - Jestem Polką i zamierzam reprezentować nasz kraj z piosenką w ojczystym języku. Kiedy śpiewam "Dlatego walcz" odczuwam emocje ponieważ tekst do tego utworu - oparty na autentycznej historii bardzo bliskich mi osób, napisałam go sama.. Moja piosenka trafiać powinna do serc ludzi, którzy mają już za sobą swoją walkę o miłość albo właśnie stoją przed decyzją, walczyć o swoje uczucie, czy poddać się? Bardzo ucieszyła mnie ta informacja, że jako jedyna z 10 artystów zaśpiewam w naszym ojczystym języku. Jeżeli piosenka niesie ze sobą prawdziwe emocje to jest zrozumiała nawet dla tych, którzy nie znają języka w jakim jest wykonywana. "Dlatego walcz" ma więc szanse trafić do serca każdego bez względu na to w jakim myśli języku - dodaje Margo. Na razie nie wiadomo, jak potoczy się kariera Margo. Piosenkarka planuje swój solowy debiut na jesień. Czy jednak śpiewanie ckliwych kawałków o miłości wystarczy, żeby podbić serca Polaków?


Margo jest jedną z nielicznych polskich artystek, które zdecydowały się śpiewać w ojczystym języku podczas tegorocznych preselekcji do festiwalu Eurowizji. Piosenkarka przez wiele lat śpiewała po angielsku i występowała głównie na zachodnich scenach muzycznych. To jednak nie wystarczyło artystce, bo ponoć bardzo tęskniła za rodzinnym krajem. Kilka miesięcy temu wróciła z mężem do Polski i rozpoczęła solową karierę.

 


Nie przypadkowo jej debiutancki album ukaże się w tej samej wytwórni co płyty Gosi Andrzejewicz. Czy jednak Margo ma szansę zdobyć popularność? Co ciekawe, Margo, podobnie jak jej konkurentka, chce śpiewać wyłącznie po polsku.

Jestem Polką i zamierzam reprezentować nasz kraj z piosenką w ojczystym języku. Kiedy śpiewam "Dlatego walcz" odczuwam emocje ponieważ tekst do tego utworu - oparty na autentycznej historii bardzo bliskich mi osób, napisałam go sama.. Moja piosenka trafiać powinna do serc ludzi, którzy mają już za sobą swoją walkę o miłość albo właśnie stoją przed decyzją, walczyć o swoje uczucie, czy poddać się?
Bardzo ucieszyła mnie ta informacja, że jako jedyna z 10 artystów zaśpiewam w naszym ojczystym języku. Jeżeli piosenka niesie ze sobą prawdziwe emocje to jest zrozumiała nawet dla tych, którzy nie znają języka w jakim jest wykonywana. "Dlatego walcz" ma więc szanse trafić do serca każdego bez względu na to w jakim myśli języku - dodaje Margo.

Na razie nie wiadomo, jak potoczy się kariera Margo. Piosenkarka planuje swój solowy debiut na jesień. Czy jednak śpiewanie ckliwych kawałków o miłości wystarczy, żeby podbić serca Polaków? Sami się przekonajcie!

 

 

Więcej o:
Komentarze (94)
Margo pokona Gosię Andrzejewicz?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  u ważam że powinaś wygrać besensu że żiri dało ci tylko 1 punkt

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dajcie spokoj. Co z tego ze nie jest znana? Przeciez wszyscy szukaja czegos nowego. Dajmy jej szanse na rozgłos. Ma lepszy głos od Andrzejewicz - mocniejszy. Moze nie jest az tak rewelacyjna ale wydaje mi się ze mogła by NAM pomoc na Eurwizji. takie jest moje zdanie :)

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  nie będę głosować na Edytkę,zeby dostała Telekamerę wolę FFFFFFFFFFFeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllll,już oddałam na nich kilka głosów,bez wątpienia ten rok należał do nich,a Doda niech się schowa

 • Gość: Gość

  0

  Lubie Gosie Andrzejewicz! A m\Margo życzę powodzenia! Dlatego walczcie! ;* Muah!

 • Gość: Gość

  0

  Gosia Da Luxe - Hipnotyzuj mnie POSLUCHAJCIE TA POSENKE NAPRAWDE SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Gosia Da Luxe - Hipnotyzuj mnie POSLUCHAJCIE TA POSENKE NAPRAWDE SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Gość: Gość

  0

  Kto to jest, nie kojaże ;/ ale po wyglądzie widze że nie zdobadzie sławy

 • Gość: Gość

  0

  mam nadzieje ze rywalizacja bedzie zaćięta. a tej margo nie znam . pirwszt raz o niej słysze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX