Doda i Majdan dostali rozwód?!

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, jak wynika z "przecieków" ze szczecińskiego sądu, Doda i Radek nie są już małżeństwem. Dziś sąd dał im rozwód - to jednak ciągle niepotwierdzona informacja!

 

Zapraszamy Was na relację Plotka z rozwodu stulecia , jakim jest ROZWÓD PANI DOROTY RABCZEWSKIEJ (piosenkarki) I PANA RADOSŁAWA MAJDANA (piłkarza).

 

 

Dziś w szczecińskim sądzie, gdzie odbędzie się rozprawa, są informatorzy Plotka, którzy dają nam znać na bieżąco co się dzieje.

 

16:14:01 SPROSTOWANIE!! Dominika Ostrowska wręczyła Dodzie album! Czyli to był jednak udany dzień.

 

15:53:02 Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, jak wynika z "przecieków" ze szczecińskiego sądu, Doda i Radek nie są już małżeństwem. Dziś sąd dał im rozwód! Niestety nie znamy szczegółów werdyktu, informacja pochodzi z tzw. przecieków w szczecińskim sądzie, czyli ktoś miły zlitował się nad dziennikarzami.

 

14:23:01 Sąd nie dał rozwodu Dodzie i Radkowi, bo nie miał do tego podstaw - ustalił nieoficjalnie Plotek dzięki uprzejmości koleżanki gwiazdy.

Oni się kochają. Wyjechali ostatnio razem na wakacje, paparazzi ich przyłapali. Jak można w takim wypadku dać rozwód?

Ciągle jednak nie ma oficjalnego stanowiska w sprawie rozwodu stulecia


13:52:03 Doda i Radek potrafią doprowadzić człowieka do obłędu. Właśnie skończyła się ich rozprawa rozwodowa. Para wyszła z sali i opuściła budynek. BEZ SłOWA O WERDYKCIE SĄDU! Doda powiedziała:

Złożyłam śluby milczenia. Do biegu gotowi, start. Dowiedzcie się.

Ale Plotek i tak nie daje za wygraną. Czekamy na panią z sekretariatu!

 

13:44:34 żartowaliśmy. Nigdzie nie idziemy. To zbyt emocjonujące.

 

13:42:49 ponieważ nic się nie dzieje, postanowiliśmy iść na obiad. Dzisiejsze menu obfituje w niespodzianki:

 

Barszcz ukraiński 500ml 1,80

Zupa koperkowa z makaronem 500ml 1,50

Kotlet schabowy w jajku 140g 5,80

Torino carage 130g(3szt) 3,80

Karkówka pieczona w sosie podgrzybkowym 100/50g 5,00

De volaille po szwjcarsku 140g 3,90

Wątróbka drobiowa z cebulą i jabłkiem 120g 3,00

Gulasz z żołądków drobiowych 250g 3,60

 

Gulasz za 3,60!? Pasujemy.

 

 

13:28:08 napięcie sięga zenitu, co oni "do diabła" tam robią?! Rozwodzą się czy idą na piwo?!

 

 Piwo

 

 

13:19:02 czego to "Fakt" nie wymyśli! Fotoreporterka gazety wtargnęła na salę sądową, żeby zrobić zdjęcia. Niepowtarzalną szansę wykorzystali inni fotoreporterzy i też zaczęli pstrykać ile wlezie. Ich szczęście nie trwało jednak długo. Policja wyrzuciła ich za drzwi i teraz pilnuje wejścia!

 

13:11:01 z płaczem odeszli fani Dody i Majdana, bo nie mieli szansy, żeby poprosić gwiazdę o autograf - zadbała o to policja. Dominika Ostrowska nie wręczyła Dodzie albumu swojego autorstwa. Plotek wyciąga chusteczki - to takie smutne!

 

13:08:01 Doda i Radek Majdan przyjechali na rozprawę rozwodową razem. Gwiazdy otoczone kordonem policji weszły na salę sądową.

 

12:58:09 już tylko niecałe 2 minuty dzielą nas od rozprawy Dody i Majdana, w tym czasie "wspomnień czar" - tak było na pierwszej rozprawie - Doda i nowe Porsche, Radka: brak.

 

 Dorota Rabczewska

 

12:48:02 Doda dziś dostanie wyjątkowy prezent. W sądzie pojawiła się 15-letnia Dominika Ostrowska, chyba najbardzie oddana fanka Dody w Polsce i Bułgarii też. Dziewczynka wręczy Dodzie album z jej zdjęciami, wycinkami z gazet (pewnie głównie z "Faktu") i okładkami płyt. Och, Plotek jest szczerze wzruszony!

 

 Doda na bułgarskiej stronie internetowej

 

12:37:45 coraz więcej dziennikarzy w sądzie, a atmosfera coraz bardziej "gęsta". PRZYJECHALI NAWET PANOWIE Z TELEWIZJI! Dla zabicia czasu dziennikarze dyskutują żywo o tym co stanie się dziś w sądzie. Znakomita większość obstawia, że Doda i Radek się jednak rozwiodą. I już męska część cieszy się, że Doda będzie wolna, a żeńska nie może doczekać się kiedy do wzięcia będzie Radek.

 

12:25:09 do sądu przyszły też dzieci z pobliskiej szkoły. Maluchy w mundurkach chcą dostać autograf gwiazdorskiej pary. Ich też nikt nie poinformował o opóźnieniu rozprawy (wstyd - tak traktować dzieci!) Dlatego z "braku laku" proszą o autografy... zgromadzonych dziennikarzy.

 

12:10:08 rozprawa rozwodowa została przesunięta na godzinę 13, ale dziennikarzy nikt o tym nie ponformował, więc oni już są w sądzie. Przybyły prawdziwe tłumy, nawet super-reporterka, która na pierwszą rozprawę wynajęła podnośnik. Dziś jednak go ze sobą "nie wzięła" - shame!

 

11:20:13 SZCZERZE DODę PRZEPRASZAMY ZA BUŁGARÓW, powinno być: Radek - prawie jak David. Victoria - prawie jak Doda

 

 Doda

 

11:09:01 o rozwodzie polskich Beckhamów szeroko informuje prasa...bułgarska . Radek - prawie jak David, Doda - prawie jak Victoria.

 

 David i Victoria Beckham

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (188)
Doda i Majdan dostali rozwód?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie przestańcie ich krytykować. Niech sobie robia co chcą i kreują co chcą....troszeczke kultury...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A kogo tak naprawdę interesuje rozód wątpliwego bramkarza i farbowanej blondynki???
  Załosne jest to że obecnie w Polse ludzi głównie interesują nieszczęścia innych lub plotki z zycia "gwiazd".
  Ludzie niezapominajcie że to wy nakręcacie cąly ten "biznes"

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  PRZESTAŃCIE URZĄDZAĆ POŚMIEWISKO AKTORZY OD SIEDMIU BOLEŚCI

 • Gość: Gość

  0

  "Radek - prawie jak David, Doda - prawie jak Victoria" Chyba marzy im sie by tak bylo:)Rece az opadaja, jak patrze na to kreowanie sie na sile... heh..oni sa takimi gwiazdami jak Lepper Profesorem...

 • Gość: Gość

  0

  odemnie dostali by po mordzie shotgunem

  SAMI ODDAJCIE PIENIADZE !!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ??????????

 • Gość: Gość

  0

  nowy numer telefonu dody to 608855970

 • Gość: Gość

  0

  majdan czesze się już na pożyczke, biedak

 • Gość: Gość

  0

  Plotek Pudelek Lansik Egoiści przescigają się w robieniu wody z mózgu a jaja was robią Doda z Radziem a wy szmatlawce dajecie sie nabrać na to buhahahahahahahahahahaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX