Doda i Majdan się nie rozwiodą?

Wszystkie flesze i jupitery już jutro będą zwrócone na szczeciński sąd. Powód? Pojawią się tam Doda i Radek Majdan na swojej sprawie rozwodowej. Coraz więcej faktów wskazuje na to, że jutrzejsze spotkanie, będzie ich ostatnim... w sądzie.

 

Czy jutro Doda i Radek Majdan się rozwiodą? To pytanie nurtuje teraz wszystkich plotkowiczy. Wszyscy chcą wiedzieć, co wydarzy się za kilkanaście godzin w Szczecinie. Oto co usłyszał Plotek od znajomej gwiazdy.

Raczej nie wydarzy się nic nie przewidywalnego. Oboje są na siebie skazani i z tego, co wiem Doda chce wycofać pozew. Nie wiem, jaka będzie reakcja Radka, ale sądzę, że taka sama. Oni naprawdę się kochają. - opowiada koleżanka Rabczewskiej.

Przyjaciele pary nie wierzą w ich rozstanie. Bo są przekonani, że Doda nie poradziłaby sobie bez Radka, a Radek bez Dody.

 

Trzeba przyznać, że Rabczewska jak zwykle umiejętnie podgrzewa atmosferę. Piosenkarka od kilku dni nie pojawia się publicznie i nie zamieszcza też żadnych informacji na swojej stronie internetowej. Podobną strategię obrała również Maja Sablewska, która nie odbiera żadnych telefonów.


Więcej o:
Komentarze (146)
Doda i Majdan się nie rozwiodą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  to fijnie ze sie nie rozwodzisz

 • Gość: Gość

  0

  super łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

 • Gość: Gość

  0

  11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

 • Gość: Gość

  0

  TO DO DODY KOCHANIUTKA ZOSTAW TEGO PAJACA!!!ON NAWET DO CIEBIE NIE PASUJE TO KOMPLETNY GŁĄB!!!!!!!ZNAJDŻ SE LEPSZEGO PA POZDRO DLA WSZYSKICH

 • Gość: Gość

  0

  korcze a tak sie kochali ale coz zycie to nie bajka ....?

 • Gość: Gość

  0

  Doda jesteś wspaniała poprostó najpiękniejsza

 • Gość: Gość

  0

  przestańcie o nich pisąć nie dobrzemi sie robi!!

 • Gość: Gość

  0

  skoro tak was to nie obchodzi to po co tu wchodzicie....? zgadzam się z Olą i uważam ze kazdy ma swoje zycie..;/;/

 • Gość: Gość

  0

  ale warto zauważyć że w wielu gazetach jest napisane że mają już dosc Dody i jej zamieszania odnosnie rozwodu....ale skoro mają dość to po co ciągle o niej piszą?? to juz sie robi nudne..;/ to jest jej życie i takie wplątywanie się do niego nie jest dobre bo w kazdym brukowcu jest cos innego..raz ze sie rozwodzą a raz że nie...to chyba jej życie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX