Najsłynniejsze siostry w show-biznesie

Jedna gwiazdka w rodzinie to już coś, ale gdy dwie córeczki robią karierę, to nic lepszego nie można sobie wyobrazić. Dziewczyny wiedzą, jak wykorzystać wspólne siły. Przed Wami ranking najsławniejszych sióstr. GŁOSUJCIE!
Co dwie głowy to nie jedna! Tę zasadę wyznają siostry w show-biznesie i wychodzi im to na dobre!

1. Mary-Kate i Ashley Olsen

 

Miejsce pierwsze jest chyba oczywiste. Bliźniaczki Olsen rosły na oczach całego świata i również na oczach całego świata zbiły niesamowitą fortunę. Już chyba nikt nie jest w stanie dokładnie powiedzieć, jakie sumy znajdują się na kontach aktorek. Zrobiły masę filmów, zaprojektowały swoje ubrania, mają własne perfumy i lalki na swoje podobieństwo. Ludzie uważają, że trochę od tego przybytku w głowach im się poprzewracało, ale może to przez zazdrość.

 

 

2. Paris i Nicky Hilton

 

Tych pań nikomu nie trzeba przedstawiać - są wszędzie, gdzie coś się dzieje. Dziedziczki fortuny Hiltonów nie muszą martwić się o przyszłość, dlatego oddają się swoim pasjom: Paris - imprezowaniu i kupowaniu wszystkiego, Nicky - projektowaniu ciuchów. Czego się nie dotkną zamienia się w złoto, ale do facetów szczęścia nie mają.

 

A wiecie w ogóle, że one mają dwóch braci?

 

 

3. Britney i Jamie Lynn Spears

 

Obie słodkie blondynki. Tak przynajmniej było kiedyś. Britney zgubiła gdzieś sens życia i nadal nie może go odnaleźć. Po zgoleniu głowy i licznych awanturach z paparazzi przyszła kolej na jej młodszą siostrę która ma spore szanse na przebicie Brit. Jamie Lynn ma dopiero 16 lat, a już wkrótce zostanie mamą. Chyba ktoś powinien poważnie z nimi porozmawiać, bo już wkrótce okaże się, że pogrążą się absolutnie.

 

 

4. Natalia i Paulina Przybysz

 

Polski akcent, czyli Sistar. Dziewczyny wszystko robią razem - grają, śpiewają, reklamują fundusze emerytalne, ale raz zdarzyło im się ostro pokłócić - jak mówi plotka - przez wzgląd na urodziwego muzyka z Sistars. Grupie groził nawet rozpad. Ale jak czas pokazał - między takimi siostrami żaden mężczyzna niczego nie jest w stanie popsuć.

 

 

5. Jessica i Ashley Simpson

 

Dziewczyny spod znaku rodzinny biznes. Siostry śpiewają, występują w filmach, serialach, zaliczyły też reality show w MTV - a wszystkim zarządza tata. Wprawdzie nie brakuje niepochlebnych opinii o siostrach Simpson - Jessica potrafi tylko dobrze wyglądać, z kolei młodsza z sióstr, Ashlee, nie potrafi nawet tego. A do tego fałszuje. Ale co tam - czepialscy zawsze coś znajdą. Kotek Simpsonki lubimy.

 

 

6. Hilary i Hayle Duff

 

Obie grają w filamach i śpiewają, choć trzeba przyznać, że to Hilary jest bardziej znana światu. Siostry żyją w dobrej komitywie - nagrywają razem piosenki, spotkały się też na planie filmu wyprodukowanego m.in. przez Madonnę pt. "Dziedziczki". Ale znów "bardziej zauważona" została Hilary - nominowano ją do Złotych Malin, czyli nagród dla najgorszych aktorów. My musimy zauważyć, że Hilary to bardzo piękna kobieta, natomiast Haylie z pewnością jest bardzo sympatyczna. I ma ładny, długaśny nosek.

 

 

7. Penelope i Monica Cruz

 

Obie są piękne - chociaż młodsza ładniejsza - i obie są aktorkami. Wprawdzie Monica jeszcze nie zawojowała srebrnego ekranu jak Penelope, ale wciąż dzielnie próbuje. Poza tym o siostrach Cruz i tak jest głośno, bo właśnie razem zaprojektowały kolekcję ubrań dla słynnej firmy odzieżowej Mango. Czekamy na jakiś pokaz w Polsce.

 

 

8. Rumer i Scout Willis

 

Ukochane córeczki Bruce'a Willisa i Demi Moore. Jeszcze nie jest o nich bardzo głośno, ale to tylko kwestia czasu. Rumer grywała w filmach z rodzicami i zaczyna prowadzić dość bujne życie rozrywkowe. A w kolejceczeka jeszcze trzecia siostra!

 

 

9. Kim, Kourtney i Khloe Kardashian

 

Być może to siostry Kardashian odbiorą Olsenkom i Hiltonównom miano najbardziej znanych sióstr na świecie. Seksowna trójka nie zawaha się przed niczym, by rozsławić swe nazwisko. Obecnie dziewczyny biorą udział w reality show "Keeping Up with the Kardashians". Najładniejsza jest chyba Kim, ale każdy może wybrać swoją ulubioną Kardashian.