Teraz albo nigdy - nowy serial TVN

Dobra wiadomość dla fanów "Magdy M.". Dziś ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN "Teraz albo nigdy". Produkcja będzie podobna w tzw. klimacie do kultowego serialu z Joanną Brodzik. Zobaczymy w niej m.in. śliczną Martę Żmudę-Trzebiatowską, Rafała Królikowskiego (na zdjęciu) i Mateusza Damięckiego.

 

Dziś rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu "Teraz albo nigdy". Wiadomo, że scenariusz i fabuła są podobne do perypetii bohaterów "Magdy M." . Na razie stacja planuje 10 odcinków. Nowy serial pojawi się na antenie TVN-u w marcu, najprawdopodobniej będzie nadawany we wtorki ot tej samej porze, co "Magda M.".

 

Serial jest opowieścią o grupie 20- i 30-latków, którzy spotykają się podczas Sylwestra na Maderze. Każdy z nich jest w trudnym momencie życia i stara się wyjść na prostą.

 

 Mateusz Damięcki

 


W nowym serialu zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego (na zdjęciu), Agatę Buzek, Rafała Królikowskiego i Martę Żmudę-Trzebiatowską . Szefostwo stacji liczy na to, że "Teraz albo nigdy" powtórzy sukces "Magdy M". Co ciekawe, wśród osób, które pracują nad nowym serialowym hitem aż roi się od nazwisk pracujących nad kultowym serialem z Joanną Brodzik.

 

 

Więcej o:
Komentarze (75)
Teraz albo nigdy - nowy serial TVN
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  matra jest kochana

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  marat jes sliczna ;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale ladna jest ta marta i Mateusz Damiecki on jest boski

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ładna jest Marta Rafał też super.
  Joasia tez jest fajna i Paweł.
  Tylko troche głupi jest Małaszyński bo chcieli nagrać kinową ale nie nagrywają jej tylko dlatego że szanowny Pan Paweł nie lubi Brodzik i sie nie zgodził.I kilka krotnie chciał odejść z Magdy M.!
  Boże jak miał taki uraz to niech wogle nie brał tej roli!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale ona jest ładna

 • brooke_logan

  0

  Powiedziałem że my niechcemy jego po nie bedziemypłacić Abonametu jeśli nie rozumiecie zobaczycie po was podam do sądu za wasze durne seriale bede mieć na wss mocne zarzuty wobec widzów to że dajecie Klan i mode na sukces pwiniscie oszgodowanie nam zapłacić nie dajcie nam co my chcemy wieć uważajciecprobicie

 • Gość: Gość

  0

  królikowski to mój wujek serio!!!

 • Gość: Gość

  0

  szkoda ze małaszyńskiego nie bedzie

 • Gość: Gość

  0

  wreszcie zdejmą tą kichę Magdę M., kiczowaty serial dla gfupich babek i nastolatek, pytanie tylko, czy to nie będzie kolejna szmira, skoro w klimacie Magdy M.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX