Polsat szykuje nowe show dla piosenkarzy-amatorów

Będzie kolejna rewolucja w polskich mediach. Polsat szykuje się do kolejnego nowego widowiska, w którym chce odkrywać nowe talenty. Nina Terentiew bierze pod uwagę wprowadzenie do ramówki polskiej edycji "Star Academy" lub "X Factor", czyli programów na podobieństwo "Idola". Co i kiedy zobaczą widzowie?

 

Polsat chyba zazdrości TVN widowiska "You Can Dance" i przymierza się do nowego programu. Mają w nim brać udział utalentowani wokalnie amatorzy. Według nieoficjalnych informacji Polsat rozważał stworzenie nowego programu już od pół roku. Jeśli wszystko pójdzie dobrze z planem to polską edycję brytyjskiego "X Factor" lub francuskiego show "Star Academy" zobaczymy we wrześniu tego roku.

Niestety nie zdążymy z tym programem na wiosnę. Potrzeba na to więcej czasu. Lepiej się dobrze do tego przygotować, bo w końcu na rynku jest ostra konkurencja - wyjaśnia pracownik Polsatu.

Najprawdopodobniej program Polsatu, będzie połęczeniem obu widowisk. Castingi do show zaczną się w całej Polsce w maju. Przypomnimy, że francuską edycję "Star Academy" wygrał Michał Kwiatkowski. Młody artysta nadal cieszy się ogromnym powodzeniem we Francji. A pod koniec ubiegłego roku na zaproszenie Francuzów do Paryża przyjechała Kylie Minogue, wcześniej była również Madonna i Celine Dion. Czy Polsat również będzie zapraszał do Polski światowe gwiazdy? To dopiero byłoby coś!

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Polsat szykuje nowe show dla piosenkarzy-amatorów
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  17 lipca - KRAKÓW
  Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN
  ul. Św. Marka 34

 • zavisha

  Oceniono 1 raz 1

  kiedy dokładnie kasting w Krakowie????????????

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Może pójdę na casting:) A tam jest tak jak w Idolu określane w jakim wieku czy kto chce?

 • Gość: Gość

  0

  hej czy ktos wie kiedy bedzie casting w zachodniopomorskim?

 • Gość: Gość

  0

  A od ilu to jest lat i gdzie??

 • Gość: Gość

  0

  podajcie dokładny adres castingu w krakowie

 • Gość: Gość

  0

  kiedy jest casting w krakowie

 • Gość: Gość

  0

  Michał nie wygrał tego programu, tylko zajął 2 miejsce. Jest jednak znakomitym wykonawcą!!

 • Gość: Gość

  0

  Ciekawe kiedy powiedzą coś nowego o castingu? Fajnie by było w czymś takim wystąpić :) Kiedy będzie casting w Wawie? I czy są ograniczenia wiekowe? pozdrooo;]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX