Isis Gee w domu Wielkiego Brata

Wielka łapanka trwa. Stacje telewizyjne biją się o gwiazdy. Już wiadomo, że w 5. edycji Big Brothera pojawią się znane osoby, które spędzą 3 miesiące w domu Wielkiego Brata. Czy zamieszka w nim Isis Gee? To całkiem możliwe.

 

Piosenkarka właśnie wraca do kraju. Przypomnijmy, że Isis wyjechała do USA na prawie miesiąc do USA, żeby spędzić Boże Narodzenie z rodziną. W tym czasie artystka chciała spojrzeć na wiele spraw z dystansem i zastanowić się nad tym, czy w ogóle pozostanie w Polsce. Prasa kilka tygodni temu rozpisywała się o tym, że Gee być może wystąpi w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". A tymczasem Czwórka zaproponowała jej udział w "Big Brotherze".

Nie wiadomo, czy ten pomysł w ogóle wypali. To jednak wymaga całkowitego poświęcenia się tylko jednej sprawie. Trzy miesiące to sporo czasu. Polskie gwiazdy są bardzo kapryśne i trudno powiedzieć, czy znajdą się chętni. Rozważamy udział Isis Gee - potwierdza dziennikarka Czwórki.

Co na to wszystko Isis Gee? Na razie nie wiadomo. Piosenkarka ma się niebawem w tej sprawie oficjalnie wypowiedzieć. Tym bardziej, że kolejną ofertę złożyła jej również Dwójka.

Więcej o:
Komentarze (68)
Isis Gee w domu Wielkiego Brata
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX