Kaja Paschalska w Jak Oni Śpiewają?

Nie wyszło jej w "Tańcu z Gwiazdami". Może więcej szczęścia będzie miała w "Jak Oni Śpiewają". Kaja Paschalska się nie poddaje i od pewnego czasu rozważa propozycję Polsatu, który zaproponował jej udział w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają".

Paschalska w Jak Oni Śpiewają? Nie wyszło jej w "Tańcu z Gwiazdami". Może więcej szczęścia będzie miała w "Jak Oni Śpiewają". Kaja Paschalska się nie poddaje i od pewnego czasu rozważa propozycję Polsatu. Może więcej szczęścia będzie miała w "Jak Oni Śpiewają". Kaja Paschalska się nie poddaje i od pewnego czasu rozważa propozycję Polsatu. Kaja Paschalska ma czas to 15 stycznia, żeby zdecydować czy wystąpi w trzeciej edycji "JOŚ". Aktorka już próbowała swoich sił na estradzie, ale jej kariera nie należała do udanych. Nic dziwnego, że Polsat wziął pod uwagę udział Paschalskiej w nowej edycji swojego widowiska. Paschalska nie dość, że jest piękną kobietą, to potrafi nieźle śpiewać. Na razie nie wiadomo, czy Kaja zdecyduje się na udział w show, ale wszystko wskazuje na to, że: - Tak. Kaja od pewnego czasu nie ma wielu powodów do zadowolenia. Jej kariera zatrzymała się w miejscu. Dlatego udział w widowisku Polsatu może okazać się dla niej bardzo przełomowym wydarzeniem. - opowiada koleżanka aktorki. To może być przełom w karierze Paschalskiej. Aktorka ma już za sobą sporo doświadczeń związanych z estradą i jeśli zdecyduje się na udział w "Jak Oni Śpiewają", może nawet wygrać. Czy tak się stanie? To zależy nie tylko od widzów, ale również o aktorki, która najpierw musi zdecydować się na udział w "JOŚ".

 

Kaja Paschalska ma czas to 15 stycznia, żeby zdecydować czy wystąpi w trzeciej edycji "JOŚ". Aktorka już próbowała swoich sił na estradzie, ale jej kariera nie należała do udanych. Nic dziwnego, że Polsat wziął pod uwagę udział Paschalskiej w nowej edycji swojego widowiska. Paschalska nie dość, że jest piękną kobietą, to potrafi nieźle śpiewać.

Na razie nie wiadomo, czy Kaja zdecyduje się na udział w show, ale wszystko wskazuje na to, że: tak.

Kaja od pewnego czasu nie ma wielu powodów do zadowolenia. Jej kariera zatrzymała się w miejscu. Dlatego udział w widowisku Polsatu może okazać się dla niej bardzo przełomowym wydarzeniem. - opowiada koleżanka aktorki.

To może być przełom w karierze Paschalskiej. Aktorka ma już za sobą sporo doświadczeń związanych z estradą i jeśli zdecyduje się na udział w "Jak Oni Śpiewają", może nawet wygrać. Czy tak się stanie? To zależy nie tylko od widzów, ale również o aktorki, która najpierw musi zdecydować się na udział w "JOŚ". A co Wy o tym myślicie?

 

 Kaja Paschalska

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (166)
Kaja Paschalska w Jak Oni Śpiewają?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale ona jest brzybka , bleee.. i jeszcze sie tam musi wpakować do tego programu.. no co za świat.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ruda brzydka małpa, która nie umie śpiewać i jest zarozumiała. I po co pcha się do telewizji paszczak jeden

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale zbrzydłaś - za dużo sex? a może brak okazji?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie powinan tam wystapiś to bvd niesprawiedliwie dlatego że ona nagraja już kilka płyt i dobrze śpiewa!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Kurcze, byłoby świetnie jakby wzięła udział ale ja też obawiam się że to plotka :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  O NIE!!! Ja bardzo lubie Kaje Paschalską z Klanu np.a roli Oli i mysle ze to bedzie dla niej nowa lepsza szansa .Pozwólcie jej wziąść udział w tym programie moze byc fajna zabawa?

 • Gość: Gość

  0

  Spoko opereracja była. Przed ładniej wyglądała :**

 • Gość: Gość

  0

  -.- Ona nie jest brzydka ale za ładna też nie ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  ale ona brzydka jak noc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX