Nefer - wschodząca polska gwiazda na miarę Tokio Hotel!

Nadchodzi mocne uderzenie w młodej polskiej muzyce rockowej. Nazywają się Nefer i już wkrótce wydają debiutancką płytę, która na pewno zawojuje listy przebojów. Posłuchajcie ich debiutanckiego singla!

 

Nefer to czwórka łódzkich nastolatków, których marzyli o założeniu kapeli rockowej. W 2006 roku 15-letni Adam (wokal) i 13-letni Janek (gitara) zgadali się, że chcą utworzyć zespół. Grać na pewno umieją, bo obaj chodzą do szkół muzycznych. W innej szkole muzycznej poznali Przemka (basista, 17 lat). Po jakimś czasie dołączyła do nich... Agnieszka (16 lat), która zasiadła za garami. Tak powstał Nefer.

 

Ich muzyka na pewno spodoba się miłośnikom cięższych, ale jednocześnie melodyjnych brzmień. Sami inspirują się wieloma artystami: Evanescence, Korn, Linkin Park i inne.

 

Ich debiutancka płyta ukaże się 28. stycznia. Do pracy nad nią namówili Artura Gadowskiego z zespołu Ira oraz Alana Silvermana, który ma na koncie współpracę np. z Norah Jones.

 

Magazyn Popcorn (z którego zaczerpnięto informację o grupie) tak zapowiada sukces Nefer:

Przygotujcie się na potężną eksplozję młodzieńczej energii wcale nie gorszej, niż to co oferują Wam Killerpilze, Nevada Tan, a już na pewno Tokio Hotel!

Posłuchajcie debiutanckiego singla!

 

NEFER "Nieważne to"

 

 

 

Więcej o: