Foremniak jednak nie zatańczy na lodzie!

Małgorzata Foremiak nie wystąpi w 2. edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". Aktorka odmówiła producentom show Dwójki, bo jak twierdzi ma już dość udowadniania innym ile potrafi. Gwiazda ma też już dość popularności i chce skupić się na zupełnie na innych sprawach. Jakich?

 

Aktorka ma dość udziału w telewizyjnych programach, dlatego tuż przed Bożym Narodzeniem odmówiła udziału w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". TVP proponowało Małgosi całkiem pokaźną sumkę za udział w widowisku, ale to nie pomogło. Nieoficjalnie mówi się, że na lodzie z aktorką chciał zatańczyć Rafał Maserak, ale na to nie chciało zgodzić się z kolei szefostwo Dwójki. Nic dziwnego, że Foremiak wkurzyła się na TVP i odmówiła udziału w programie.

Małgosia miała sporo do stracenia. O mały włos nie wygrała "Tańca z Gwiazdami", a w nowyn programie mogłaby powinąć się jej noga, co mogłoby jej tylko zaszkodzić. Wcale jej się nie dziwię, że wycofała się z tego projektu. W końcu to chodzi też o jej wizerunek - opowiada koleżanka aktorki.

Foremiak nie chce już więcej udzielać się w żadnych telewizyjnych widowiskach. Jak twierdzą znajomi aktorki, Małgosia chce skupić się na sprawach osobistych i pracy przed kamerą. Wygląda na to, że fani pięknej aktorki muszą pogodzić się z tym, że będą mogli zobaczyć ją tylko w serialach.