Reni Jusis kręci z Makowieckim

Tak naprawdę nikt nie wie, co ich łączy. Reni Jusis zawsze miała słabość do przystojnych facetów, ale znajomość z Tomkiem Makowieckim najwyraźniej wymknęła się obojgu artystom spod kontroli. Wszyscy są przekonani, że to nie jest zwykła znajomość. O co chodzi?


Coraz częściej są widywani razem. Jeszcze dwa miesiące temu Reni Jusis tłumaczyła wszystkim, że Tomek Makowiecki to tylko dobry kumpel. I początkowo wszyscy wierzyli w to, że piosenkarka naprawdę szuka pociechy i wsparcia w Tomku po rozstaniu z narzeczonym Maćkiem Zielińskim. Jednak te przyjacielskie spotkania musiały się obojgu, delikatnie mówiąc, wymknąć spod kontroli.

 

Od kilku miesięcy relacje między Reni i Tomkiem są nieustannym tematem plotek, dlatego oboje postanowili się przez pewien czas spotykać w wielkiej tajemnicy. To jednak nie pomogło!

Reni i Tomek muszą mieć się ku sobie. Mają do tego prawo. Tomek to fajny i ciepły facet więc wcale nie dziwię się Reni, że wpadł jej w oko. - opowiada koleżanka artystki.

Reni nie chce wyjaśniać nikomu co naprawdę ją łączy z Makowieckim. Piosenkarka jeszcze kilka tygodni temu twierdziła, że nic poza przyjaźnią. Ale w końcu przestała się ukrywać i już nikogo nie dziwi, że spotyka się z Tomkiem nie tylko na pogawędki, ale na randki. Plotek trzyma kciuki za Reni i Tomka.

Więcej o:
Komentarze (45)
Reni Jusis kręci z Makowieckim
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  aaa jak on tanczy :D wczorajszych gliwic nic nie pobije on i hemi i ... :*:*

 • Gość: Gość

  0

  Ona jest szpetna bleee

 • Gość: Gość

  0

  widziałam ich w galerii mokotow. trzymali sie za ręcę i całowali. On taki przystojny a ona tragiczna. BLE

 • Gość: Gość

  0

  A niech se kreca ze sobą i się cieszą... xD co to kogo interesuje to ich prywatna sprawa... ciekawe jakbyscie sie czuli, gdyby was tak komentowano bo "krecicie z kims" i zrobiliby wielkie halo

 • Gość: Gość

  0

  ha ha ha ha .......

 • Gość: Gość

  0

  co mnie to obchodzi

 • Gość: Gość

  0

  Dzieciaki jak Wy się podniecacie tym że jesteście pierwsze:? żal.pl

 • Gość: Gość

  0

  Kogo to obchodzi?????To są ich prywatne sprawy!!!!Ten portal jest beznadziejny!!!!!!!!Nie macie prawa pisać o prywatnych rzeczach ludzi!!!!!Debilstwo!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Przeciez oni juz dawno byli razem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX