Najsłynniejsi bracia w show-biznesie GŁOSUJ!

Co dwie głowy, to nie jedna - mówi znane przysłowie. Ta zasada sprawdza się nie tylko w normalnym życiu, ale i w show-biznesie. Bądźmy szczerzy - bracia mają łatwiej. Zobaczcie ranking najsłynniejszych braci!

 

Za co tak kochamy muzykujących (lub grających w filmach) braci? Przede wszystkim za to, że jest ich dwóch! To zawsze o jednego więcej do podziwiania i uwielbiania! Poza tym zazwyczaj różnią się między sobą, więc mogą sobie zjednać większą liczbę wielbicieli niż w pojedynkę.

 

Przed Wami najsłynniejsi i najpopularniejsi bracia w show-biznesie!

 

Tom i Bill Kaulitz

 

Chyba pierwsza dwójka, która przychodzi na myśl. Choć może nie widać tego na pierwszy rzut oka (informacja dla nieznających TH) są rodzeństwem, a w dodatku są bliźniakami! Tom i Bill tworzą zgrany duet na scenie. Założyli zespół Tokio Hotel i teraz zna ich już cały świat. Podobno Tom jest bardziej otwarty od Billa, ale w cale nie widać tego w czasie ich występów. :)

 

Rafał i Marcin Mroczek

 

Jeśli ktoś powie, że nie zna braci Mroczek, to nie uwierzę. Są chyba najpopularniejszymi braćmi (i również bliźniakami) w Polsce. Nasze serca podbili rolami w serialu "M jak miłość". Później było już tylko lepiej - Taniec z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie. Mają chłopaki szczęście, ale nie myślcie, że przychodzi im to tak po prostu - są przede wszystkim bardzo pracowici.

 

Jeśli chodzi o życie prywatne, to Marcin jest od jakiegoś czasu zajęty (Agnieszka Popielewicz), ale Rafał podobno wciąż do wzięcia! ;p

 

Wojtek i Piotrek Cugowscy

 

Najbardziej rockowi bracia w Polsce, dlatego założyli zespół... Bracia! Piotrek śpiewa (swoją drogą świetnie!), a Wojtek wspomaga go na gitarze. Dobrze się ze sobą dogadują i raczej unikają publicznych skandali. Jakiś czas temu głośno było na temat plotek o ślubie Wojtka, jednak na razie nic nam na ten temat nie wiadomo. Piotrkowi do ożenku nie śpieszno, ale niestety jego serce jest już zajęte przez pewną damę...

 

Joel i Benji Madden

 

Kolejni rockersi i kolejni bliźniacy. Z trudem można ich rozpoznać. Na szczęście jeden śpiewa (Joel), a drugi gra na gitarze (Benji) ;p. Gdy mieli po 15 lat zostawił ich ojciec, więc złe emocje wyrażali poprzez muzykę. Razem tworzą zespół Good Charlotte, który jest uwielbiany nie tylko w ich rodzinnych Stanach, ale także i u nas. Ostatnimi czasy myśli Joela zajmuje Nicole Richie i ich przyszłe dziecko, ale zespół na pewno na tym nie ucierpi. Benji jest zaręczony z australijską aktorką, Sophie Monk.

 

Joe, Kevin i Nick Jonas

 

The Jonas Brothers pojawili się na rynku nie tak dawno, ale z miejsca podbili serca dziewczyn. Są młodzi (19,18 i 15 lat) i utalentowani. Mają za sobą również debiut aktorski - pojawili się gościnnie w jednym z odcinków "Hannah Montana" (jeden z chłopaków, Kevin, podobno kręci coś z Miley Cyrus). Kto wie, może kiedyś przyjadą do Polski :)