Czy to będzie ślub roku? Głosuj!

Kto, z kim i kiedy? Te pytania najbardziej spędzają sen z powiek gwiazdom i ich fanom. Kto w tym roku w końcu ulegnie i powie sakramentalne "tak". Tylko na Plotku dowiesz się, które polskie gwiazdy mają w końcu spełnić swoje największe marzenie. Głosuj w sondażu Plotka!

1. Joanna Liszowska i Tadeusz Głażewski

 

To może być ślub roku. Joanna Liszowska już od dawna planuje ślub z Tadeuszem. Podobno zakochani mają w końcu spełnić swoje marzenia i staną na ślubnym kobiercu już w połowie tego roku.

 

 Joanna Liszowska i Tadeusz Głażewski

 

2. Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda


Najbardziej zatwardziała para polskiego show-biznesu. Najpierw Kammel wystraszył się dziennikarzy i odwołał ślub, a teraz czeka aż swoje sprawy zawodowe uporządkuje narzeczona Kasia Niezgoda. Ponoć w kwietniu para zamierza się pobrać. Czy aby uda się tym razem?

 

 

 Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel

 

3. Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając

O relacjach między Anetą i Mikołajem prasa spekuluje nieustannie. Aktorska para ma poważne plany. Oboje najpierw chcą przenieść się do Warszawy na stałe, a potem Aneta weźmie udział w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają". Niezależnie od tego jak aktorce powiedzie się w polsatowskim show, oboje chcą się pobrać. Kiedy? Prawdopodobnie już w najbliższe wakacje.

 

 

 Aneta Zając i Mokołaj Krawczyk

 

4. Małgorzata Socha

 

To jedna z najpiękniejszych i zdolnych aktorek młodego pokolenia. Małgosia Socha jest związana od kilku lat z Filipem. Oboje chcą niebawem wziąć ślub. Data i miejsce tej uroczystości utrzymywana jest w wielkiej tajemnicy. Znajomi są jednak przekonani, że aktorka weźmie ślub jeszcze podczas tegorocznego karnawału.

 

 Małgorzata Socha

 

5. Piotr Rubik i Agata Paskudzka

 

Piotr Rubik wszystko w swoim życiu planuje z półrocznym wyprzedzeniem. Piotrek jest tak zajęty pracą, że z Agatą zaplanował ślub w USA w maju. To ponoć już ostateczna data i nic się nie zmieni.

 

 Piotr Rubik i Agata Paskudzka

 

Więcej o: