Fani Tokio Hotel walczą o swoich idoli!

Fani niemieckiej grupy Tokio Hotel domagają się swego! Zespół musi koniecznie wystąpić w tym roku w Polsce! Z tej właśnie przyczyny oficjalny fanklub TH rusza z akcją "Ready, Set, Go, it's time for Poland!".

 

Oburzenie fanów wywołała informacja, że trasa Tokio Hotel "1000 Hotels Tour" nie obejmie Polski. Krążyły plotki, iż jest to wynikiem decyzji producenta, który woli promować zespół w Wielkiej Brytanii. Podobno za mało biletów sprzedaje się na koncerty w Europie Wschodniej.

 

Firma Live Nation Polska, która jest organizatorem trasy, zapowiedziała niedawno, iż nie ma szans na występ chłopaków w Polsce, dlatego fani wzięli sprawę w swoje ręce. Oficjalny fanclub stworzył petycję, pod którą podpisują się wszyscy ci, którzy marzą o ściągnięciu do nas TH.

 

Oto fragment petycji do Live Nation Polska:

Czy my polscy fani jesteśmy gorsi od tych z Francji czy Włoch? Absolutnie nie i tak jak w żadnym innym kraju (poza Niemcami) nie mają oni tak wiernych fanów, którzy mimo tego, iż podróżują po całej Europie cierpliwie czekamy, mając ciągle nadzieję, że odwiedzą nasz kraj. Ukazanie się fragmentów z koncertu w Warszawie na teledysku do piosenki ?An deiner Seite" i niesamowitego materiału filmowego z naszego kraju, na nowym DVD świadczą, że Bill, Tom, Gustav i Georg z pewnością nie zapomną tak szybko o tym koncercie!

Na oficjalnej stronie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące akcji "Ready, Set, Go, it's time for Poland!".

 

Gdyby fanom rzeczywiście udało się ściągnąć ulubiony zepół do Polski, to byłoby to bezprecedensowe wydarzenie. Podziwiamy wytrwałość!

Więcej o: