Łukasz Zagrobelny wraca do teatru?

To miał być wielki sukces! Łukasz Zagrobelny po wielu latach spełnił swoje wielkie marzenie i zadebiutował solową płytą. I choć album Łukasza bardzo się spodobał krytykom, to piosenkarz ma poważny dylemat. Kilka dni temu otrzymał dość ciekawą propozycję, która może odmienić jego życie. Jaką?
Zagrobelny wraca do teatru? To miał być wielki sukces! Łukasz Zagrobelny po latach spełnił swoje marzenie i zadebiutował solową płytą. I choć album Łukasza bardzo się spodobał krytykom, to piosenkarz ma dylemat. Łukasz Zagrobelny po latach spełnił swoje marzenie i zadebiutował solową płytą. I choć album Łukasza bardzo się spodobał krytykom, to piosenkarz ma dylemat. Kilka dni temu otrzymał dość ciekawą propozycję, która może odmienić jego życie. Jaką? To była długa i trudna droga do sukcesu. Łukasz Zagrobelny najpierw wystartował w polsatowskim "Idolu", ale wtedy nie odniósł sukcesu. A potem na kilka lat zaszył się w teatrze Roma, gdzie występuje jako solista do dziś. Zagrobelny nie załamywał się i w końcu nagrał swoją wymarzoną płytę. Problem jednak w tym, że album nie sprzedaje się najlepiej. Dlatego piosenkarz stara się łączyć życie estradowe z teatrem. - Nie jest łatwo się przebić na rynku. Płyta Łukasza sprzedaje się trochę gorzej niż zakładał, ale się nie poddaje. Kilka dni temu dostał jednak propozycję z Romy, żeby wystąpić w głównej roli w nowym spektaklu. Łukasz będzie musiał coś wybrać. - opowiada koleżanka artysty. Nieoficjalnie wiadomo, że Zagrobelny dostał główną rolę w nowym spektaklu teatru Roma, który widzowie zobaczą już w marcu. Czy to oznacza, że Łukasz, będzie musiał jednak wrócić do teatru? Tego nikt nie wie, ale być może powrót do deski Romy jest bardziej rozsądny niż walka o popularność za wszelką cenę.

 

To była długa i trudna droga do sukcesu. Łukasz Zagrobelny najpierw wystartował w polsatowskim "Idolu", ale wtedy nie odniósł sukcesu. A potem na kilka lat zaszył się w teatrze Roma, gdzie występuje jako solista do dziś. Zagrobelny nie załamywał się i w końcu nagrał swoją wymarzoną płytę. Problem jednak w tym, że album nie sprzedaje się najlepiej. Dlatego piosenkarz stara się łączyć życie estradowe z teatrem.

Nie jest łatwo się przebić na rynku. Płyta Łukasza sprzedaje się trochę gorzej niż zakładał, ale się nie poddaje. Kilka dni temu dostał jednak propozycję z Romy, żeby wystąpić w głównej roli w nowym spektaklu. Łukasz będzie musiał coś wybrać. - opowiada koleżanka artysty.

Nieoficjalnie wiadomo, że Zagrobelny dostał główną rolę w nowym spektaklu teatru Roma, który widzowie zobaczą już w marcu. Czy to oznacza, że Łukasz, będzie musiał jednak wrócić do teatru? Tego nikt nie wie, ale być może powrót do deski Romy jest bardziej rozsądny niż walka o popularność za wszelką cenę.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (40)
Łukasz Zagrobelny wraca do teatru?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  on jest przepiękny podoba mi się

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy macie rację - Łukasz od lat gra w teatrze, a zanim nagrał solową płytę śpiewał w zespole. To bardzo utalentowany facet, którego kariera trwa już kilka ładnych lat, a tu nagle plotek chce zrobić z tego tanią sensację. 3maj się Łukasz!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A ja jestem dość późno i wcale mnie to nie martwi, bo dowiedziałam się ze płyta Łukasza ćźle się sprzedaje, a ja ją mam i uważam, ze jest świetna!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  <lol>
  ale ten plotek jest opóźniony i żałosny...;/
  Łukasz gra już od kilku lat w teatrze i chyba każdy już wie żaal;|  Bosko śpiewa:D
  Byłam w tym roku na "Akademii Pana Kleksa" i było zajebiaszczo
  Alojzy najlepiej śpiewał ofc...


  Pz;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ojj te plotki... Casting do Upiora w Operze nie odbywał się kilka dni, tylko kilka miesięcy. Łukaszowi nikt nie zaproponował tej roli, tylko sam musiał o nią walczyć i pokonać wielu kandydatów na tę rolę. Oznacza to chyba, że Łukasz już dawno rozważył decyzję pogodzenia gry w teatrze z drogą zawodową. Może będzie Mu ciężko, ale wierzę, że da sobie radę i to pogodzi. Oficjalnie nigdzie nie podawano wyników sprzedaży płyty- więc pytam- skąd pewność, że płyta "nie sprzedaje się najlepiej"? Widać, że nie serwis nie ma już o czym pisać...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale traffilam:))
  pierwsza!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  CENTRUM DOWNLOADU www.cd.beq.pl Pobieraj z internetu za darmo Aż 19 kategorii a w tym filmy, gry, programy, muzyka itp.

 • Gość: Gość

  0

  głosik fajny... szkoda, że płyta kijowa....

 • Gość: Gość

  0

  ja tam lubie jago piosenki....ale płyty iestety nie mam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX